Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » SZülők! Hány éves fiút, lányt...

SZülők! Hány éves fiút, lányt engednétek elsőzör felnőtt kíséret nélkül akárhova is elmenni?

Figyelt kérdés
Csak be a kisvárosba, nagyvárosba, egy koncertre, egyéb tömegrendezvényre (ami nem tüntetés), Balaton-partra, avgy ha családostól vagytok Balaton-parton, akkor hány éves fiút, lányt engednétek már szabadon bóklászni?
2013. dec. 27. 16:43
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
79%
16 évesen "mehettem" (volt bennem először igény, hogy menjek és elengedtek) ki az éjszakába, de csakis úgy, hogy anyám ismerte, kikkel megyek, telefonon elérhető vagyok, tudta hova megyek és mikor jövök. Ő inkább azt mondta, hogy maradjak, amíg nincs reggel, lévén kocsink nem volt és így a társasággal jöttem haza.
2013. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
nem akarok vitatkozni, de a rock-koncertre általában az adott előadó előadását nézni megyünk, diszkóba meg mosogépzenére speedezni.
2013. dec. 27. 17:41
 13/45 anonim ***** válasza:
72%

Én mondjuk 15-16 évesen már mehettem,de nem egymagam hanem haverokkal...Viszont azt már most tudom,hogy a gyerekemmel harcba leszünk ez végett mert mire ő 16 lesz addigra a Világ még mocskosabb lesz mint most.Az én időmben még lehetett játszani is az utcán most meg a kapun kívülre se lehet engedni a gyereket egyedül.

30/N

2013. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
57%
Na mert a rockerek nem drogoznak ugye?
2013. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
nem, a rockzenét lehet józanul is élvezni, de ami a diszkóban megy, ahhoz szívni kell valamit...
2013. dec. 27. 17:47
 16/45 anonim ***** válasza:
15%

Tényleg lehet?Pedig én még nem nagyon láttam olyan rockert aki szín tisztán tombolt volna!


Akkor én nagyon rossz helyeken jártam eddig ezek szerint! :-D

2013. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy én meg pont az gondolom,hogy a rock zenét nem lehet elviselni csak droggal,vagy piásan.

De nem vagyunk egyformák.Ja és ne értsd félre nem vagyok disco párti sem.

2013. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
32%
Provokatív és vitakeltő a kérdésed.
2013. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Kb 15 évesen...Én 15 évesen mehettem Szigetre (életem első bulija volt,ráadásul egyedül mentem!) :).Ez kicsit meredeken hangzik,amikor ezt elmesélem,mindenki szidja édesanyámat :D,hogy mennyire lazán nevelt,milyen engedékeny...Csakhogy anyukám megbízott bennem,tudta,hogy nem fogom magam sz.rrápiálni,beszívni,idegen pasikkal elmenni.Ja és tudta,hogy soha nem hazudnék neki,mobilon bármikor felhívhatott mi van.Véleményem szerint ha nincs meg ez a bizalom,akkor az egész bukik...
2013. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

#16, asszem eltértünk a témától, de ha te nem jársz rock-koncerte, akkor hol láttál volna bármiylen rockert akárhogyan is tombolni?:)


Nyugat-Európai körkép, mondjuk Anglia.

A rockkoncert színhelyéről megy hazafelé a rockerruhába öltözött népség, többezren meglehetősen csendben a létszámukhoz képest.


a tucctuccnightclubbok előtt sorakozik a ribihadsereg meg a pávagárda, s az ő bulijuk ELŐTT már ordítoznak, mint a sakál,. hőbölögnek, bőgnek mint a tehén.

Két külön világ. Rockkoncerten láttam apát a 8-év körüli gyerekével, s beengedik! Diszkóba beengednék a 8 éves gyereket bárkivel is? No és miért nem?

2013. dec. 27. 18:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!