Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit ajanlotok? Meggyőzhetem...

Mit ajanlotok? Meggyőzhetem őket valahogy vagy ne is próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni egy szilveszteri házi buliba, de anyuék nem engednek, mégpedig azért mert nemrég berúgtam és felhívtam őket mikor aludtak és elkezdtem sírni meg mondani nekik a problémáimat. Nagyon lecsesztek, és azt mondták nem mehetek el szilveszterkor, amit akkor megértettem, de azóta "letöltöttem" a büntetésem és szerintem ha kompromisszumot kötnék velük, mondjuk nem iszok és óránként felhívom őket akkor elengedhetnének...de ők meg sem akarnak hallgatni hiába ülök le melléjük beszélgetni normális hangon, vita lesz. Van valami lehetőségem?? Nagyon el akarok menni a buliba! Csak 6an lennénk, nem messze lakik a házigazda keresztanyuja.

2013. dec. 28. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2013. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16 éves lány.:)
2013. dec. 28. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
akkor végülis tök normális, hogy leittad magad múltkor...ja, nem. Nem értem mincsodálkozol. Ülj el otthon a valagadon és nézz tévét anyádékkal. Magadnak rontottad el.
2013. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kell álszentkedni..egyszer megtörtént..tanulok a saját hibáimból..inkább most mint huszonévesen..nem?:)
2013. dec. 28. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Huszonévesen sem. Nem illik egy nőhöz :) Nincscsúnyább egy részeg nőnél. Gusztustalan tud lenni
2013. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Anyuék is ezt mondták..:| akkor lehet csak annyira akarom hogy én sem látom be..:/
2013. dec. 28. 19:00
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Jujj de utálom ezt a "nem szép egy nőtől" dumát. Egy nő esetében miért rosszabb dolog, mintha férfi tenné. Hibázni meg.. jajj ne legyünk már álszentek bárkivel előfordulhat, hogy kicsit több csúszik le a kelleténél (bár mondjuk nem 16 évesen). Az én véleményem, hogy a szilveszterrel igazán kivételt tehetnének majd fojtatódna tovább a bünti.
2013. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Inkább húzd meg magad, majd megenyhülnek. Ha már ilyen pancser vagy, hogy részegen hívogatod őket, csodálod, hogy nem bíznak benned?

Az álszenteknek: sok nő berúg életében. Aztán akkor mi van? De lehet azt úgy is csinálni, hogy nyugiban kijózanodik, mire hazaér vagy nem hívogat boldog-boldogtalant, mert rájön az ötperc.

2013. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

jujj,az eszetlen kis 16 éves csitri egyszer többet ivott a kelleténél..undorító,biztos ő is olyan kis tiniribizli lesz,ha így folytatja,aki minden hétvégén pasizik meg vedel:-))...

Gondolom a válaszoló szülők soha nem rúgtak be tinédzserkorukba,nincsenek is vicces részeg történeteik,amikre életük végéig mosolyogva fognak visszagondolni:-)..

2013. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
De biztos berúgtak, csak nem hívogatták anyucit full bepiálva. Lehet azt csendben, kulturáltan is intézni és féljózanon hazaérkezni éjjel...
2013. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!