Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma este eljön hozánk a párom...

Ma este eljön hozánk a párom három gyereke. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem őket, de csak most jönnek először az apjukhoz úgy, hogy én is ott vagyok. Menjek be a szobába vagy mi legyen? Nincs közös témánk és úgyis a páromhoz jönnek.
2013. dec. 29. 14:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad le hogy hány évesek a gyerekek. Így nehezebb válaszolni.

De semmiképpen se vonulj el. A párod is biztosan úgy érzi egésznek a családot, ha ott vagy vele. Beszélj a pároddal, hogy hogyan nyithatnál feléjük, hiszen nincs közös témájuk. A párod ismeri őket, és majd segít. Így nincs kellemetlen érzés!

2013. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire vagy kíváncsi a párod gyerekeire? Ha komolyan tervezel a pároddal, akkor a gyerekekkel is számolnod kell Bár nem tudom, gyerekekről, esetleg már felnőttekről beszélünk, de akkor is illik ott lenned velük, és nem elvonulni a szobába. Egy család vagytok!
2013. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
koruk?lányok/fiuk? ne vonulj be:) menjetek el korizni vagy bolingozzni ha nem akarsz otthon ülni
2013. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%
Mit csinálj? Mondjuk melegszendvicset, meg egy gyors sütit.
2013. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy már ismerem őket. 23, 20, 18 évesek. Szerintem úgysem velem akarnak társalogni, hanem az apjukkal.
2013. dec. 29. 14:18
 6/42 anonim ***** válasza:
48%
Bújj el!
2013. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
82%
a feltett kérdésed után megkérdezhetem, hogy te hány éves vagy? semmiképp ne vonulj el...az elég nagy bunkoság lenne.
2013. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
88%

Az illetlenség lenne ha elvonulnál!

Amit én tennék hogy mikor megérkeznek akkor megkínálnám őket étel-itallal!

Beszélgetek velük egy pár szót, hogy vannak, mi újság stb! Majd elvonulhatsz esetleg fel mosogatsz, vagy mit tudom én. Ha kész vagy megint vissza mész!

2013. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Egy kicsit közrejátszottam abban, hogy az apjuk elhagyta az anyjukat. Félek, hogy utálnak -e miatt. Amúgy két fiú és egy lány.

24 éves vagyok.

2013. dec. 29. 14:32
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Az a legkínosabb szerintem, ha elvonulsz. Csinálj valami vacsit, üljetek le enni, beszélgetni. A lényeg, hogy viselkedj természetesen! Ne érezzék azt, hogy mű a kedvességed és felszínes vagy. Próbálj bekapcsolódni a beszélgetésbe, de ne "sajátítsd" ki apukát.

Meg kicsit próbálj meg változtatni a hozzáállásodon, mert a mostani elég furcsa és ez általában lesüt egy emberről.

2013. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!