Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma este eljön hozánk a párom...

Ma este eljön hozánk a párom három gyereke. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem őket, de csak most jönnek először az apjukhoz úgy, hogy én is ott vagyok. Menjek be a szobába vagy mi legyen? Nincs közös témánk és úgyis a páromhoz jönnek.
2013. dec. 29. 14:08
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálnálak, de azzal csak rontanál a helyzeten, ha elvonulnál. Imponálna, hogy kíváncsi vagy rám és a testvéreimre, és igyekszel kedves lenni. Örülnék, ha nem csak apukám farkincája érdekelne, hanem mi is, akik ugyanúgy részesei vagyunk az életének, mint Te.
2013. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokáig maradnak nálatok, akkor elvonulhatsz közben mosogatás ürügyén egy időre, hogy hagy legyenek az apjukkal külön is, de nagyobb részt legyél velük és próbálj meg bekapcsolódni a beszélgetésbe. A korotokból adódóan lehet közös érdeklődési körötök, s ha elfogadnak a "gyerekek", később egy laza baráti kapcsolat is kialakulhat köztetek.

Tapasztalatból beszélek, mert 20 évvel ezelőtt én is hasonló helyzetben voltam a férjem fiával. A férjem azóta sajnos meghalt, de a fiával nagyon jó kapcsolatot ápolunk azóta is.

2013. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
bizony, egy ilyen történet után illik már felnöttként viselkedni, megkinálni öket, kedvesnek lenni, beszélgetni velük, ha elvonulsz, az lesz csak olaj a tüzre..mit gondolnak majd, hogy ki se mersz menni a szobábol, bezzeg az apjukat egyböl -meghülyitetted? ha a 40 x éves apukával volt (van) közös téma, gondolom a veled egykoruakkal is akad némi.
2013. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék beleszólni semmibe, nehogy nekem támadjanak, hogy mi közöm hozzá.

Nem volt még ilyen kapcsolatom ezért vagyok ilyen "tudatlan".

2013. dec. 29. 14:56
 15/42 anonim ***** válasza:
65%
Hát, ha ahhoz felnőttünk voltunk, hogy tönkretegyünk egy házasságot,akkor illik felvállalni magunkat a gyerekei előtt is. Durva, hogy közel annyi idősek mint te. Hány éves az öreg, 50 körüli? Sose értettem a korosztályom, komolyan be tud nedvesedni egy 50 éves ember látványától?
2013. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
55%
A "párodnak" mi a javaslata ezzel kapcsolatban?
2013. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
A párom 42 éves. Azt mondta azt csinálok amit akarok, ő nem szól bele.
2013. dec. 29. 15:46
 18/42 anonim ***** válasza:
34%
Ez azt jelenti, hogy 19 évesen már gyereket csinált? Nem semmi. Ettől független még mindig nem érte, hogy van gustztusod egy 40+-os férfihoz nyúlni..
2013. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
60%
nekem zsánereim a 40-es férfiak :D én 23 évesen nem birtam volna hozzányulni egy 20as éveiben járo fiucskához.. de hát kinek ez, kinek az. egy a lényeg, ne bujjon el a kérdezö a szobába. :D
2013. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Az is igaz. :D Bújkálni gáz lenne.
2013. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!