Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma este eljön hozánk a párom...

Ma este eljön hozánk a párom három gyereke. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem őket, de csak most jönnek először az apjukhoz úgy, hogy én is ott vagyok. Menjek be a szobába vagy mi legyen? Nincs közös témánk és úgyis a páromhoz jönnek.
2013. dec. 29. 14:08
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
73%
Mert egy negyvenévesnél nem áll fent ez a lehetőség? Csak azt ne mondd, hogy félelemből kezdesz öregekkel.
2013. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
37%
Akkor gondolom hogy az apa olyan 40-50 között van. Az úgy ciki , ha a legidősebbnél is csak egy évvel vagy öregebb :D
2013. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
45%

Hát,ízlés dolga...a mai világban divat lett az ilyesmi.Az én fiam is 24 lesz,és hát, nem tudom, jó képet tudna e vágni hozzá, ha a szülei egy hasonló korú csaj miatt mentek volna szét...

Szerencséd van, ha úgy állnak hozzád, hogy nem ellenségesek.nyilván ,a nyakadba borulni nem fognak,szerintem tudják, hogy csak egy fellángolás vagy apjuk kapuzárási pánikjában.És nem úgy tekintenek rád, mint leendő "mostohaanyjukra"...

Röhej.


Amúgy,a helyzet adja majd magát.nyilván, ha már elmennek,és tudják, te is ott leszel, valószínűleg kíváncsiak lehetnek rád...

2013. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
62%

Az én apám nagy csajozógép volt mindig is, de világ életemben örültem, hogy kb. vele egykorú női voltak mindig. Rém ciki lett volna ez a felállás. nem tudok jó tanácsot adni, mert tuti hülyének nézném azt a velem egykorút, aki apám oldalán masírozna. és apámat is hülyének nézném.


Máskülönben én is ismerek marha jó 40-es pasikat, még ha nem is kezdenék velük, de elismerem, vannak :D

2013. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
29%
Én a gyerekei helyében biztos belevernélek a betonba :)
2013. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 szántóvető ***** válasza:
100%
mesélj mi volt,hogy volt?túlélted?
2013. dec. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Aki szereti az apukáját, az Téged is szeretni fog. Ez biztos. és itt nem a feleség a hibás, és nem is Te, hanem egyedül az apa. Sajnos, mivel ilyen típus, majd Téged is meg fog csalni, de gondolom: erre számítasz is. Ha a nejét 3 gyerekkel képes volt elhagyni, akkor Téged is képes lesz. (Talán még el sem váltak.)
2013. dec. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
52%

Víg Emma, miért kellene okvetlenül hibáztatni valakit? Ez egy teljesen tipikusnak mondható történet, úgy is hívják ezt az időszakot, hogy második válási csúcs... amikor a pár felnevelt 2-3-4 gyereket, és közben - mivel a figyelmük első sorban a gyerekekre irányult - szépen eltávolodtak egymástól, és azzal szembesülnek, hogy képtelenek már egymásra férfiként és nőként nézni.

És nem, az ilyen férfi egyáltalán nem "elhagyós típus" egyszerűen csak arra vágyik, hogy valaki végre újra a férfit is lássa benne, ne csak az apukát... a folyamatot meg az katalizálja, hogy a gyerekek önállósulásával a párnak egyre inkább maradna ideje meg energiája végre egymásra is... aztán jön a koppanás, hogy egymással már nem tudnak mit kezdeni, képtelenek már egymásra nem anyaként és nem apaként nézni...

Az "én már anya vagyok, nekem már a gyerek az első" - párkapcsolatát elhanyagoló típusú nők kapcsolatának tipikusnak mondható vége... van hasonló sztori nem is egy az ismerőseim között is, és ami abszolút közös bennük, az ennyi.

2013. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%
....aztan a fiatal csajocska aki imadja a 40 okos nagy pasit egyszer csak gyereket akar es minden kezdodik elorol a pasi csoborbol vodorbe esik.
2013. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
60%
x39, elkeserítlek, nem minden nő egyforma, van olyan nő is, aki gyerekek mellett is képes megmaradni NŐNEK meg TÁRSNAK is...
2013. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!