Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az gáz ha nem...

Szerintetek az gáz ha nem engednek el 14 évesen szilveszterkor házibuliba?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 15:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
lehet h gáz de engem elengednek,megbíznak bennem,sosem csináltam olyasmit ami okot adna rá h ne engedjenek
2013. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%

Hát 14 évesen már én csináltam a házibulit és ez közel 30 éve volt, tehát akár el is engedhetnének, de azért tényleg fontos tudni, hogy milyen környezetben lesztek, kik lesznek még jelen, lesz-e házigazda szülő, milyen könnyű/nehéz drogokat akartok kipróbálni, mi a limit a teherbe ejtendő lányok számáról stb, stb...


Meg lehet beszélni a szülőkkel intelligensen és nem zsarolva, meg fenyegetőzve, de ha mégsem engednek el, akkor sincs gáz!

Rengetegen felnőttek úgy, hogy nem jártak házibuliba!

2013. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem gáz.
2013. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen én is otthon szilvesztereztem, nagyon rossz volt mert minden ismerősöm bulizni ment. De túl éltem. Most 17 éves vagyok és este elmegyek itthonról és olyan saturészeg leszek h azt öröm lesz nézni. :D Viccet félre téve nem gáz ha nem engednek el, bár tényleg függ ez a buli típusától is.
2013. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
51%
Nem gáz! Majd ha 16-17 évesen már azért elég gáz de még akkor se gáz annyira
2013. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A kulcs tényleg az, hogy milyen a házibuli... ha normális társaság van ott, és vannak mások is, akiket ismerek, simán elengedném, ha el akar menni...
2013. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
33%

Még van időd házi buliba menni, nem maradsz le semmiről, vagyis csak arról maradsz le ami neked korai!


Én sem megyek pedig 21 vagyok, és vannak még itt gykon vagy ismerőseid körében is...

2013. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem engednek el egy barátnődhöz aki ismernek és akinek a szüleik otthon lennének,és csak pár barátnőddel lennétek,nem lenne alkohol azt nem értem,de egy rendes házibuliba még egy 16 évesnek sincs keresnivalója.
2014. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

14 évesen mentem el az első szilveszteremre az általános sulis haverokkal.

Éjfél utánról semmire nem emlékszem, mégsem volt semmi maradandó bajom a másnapon kívül.

F/16

2015. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!