Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha a szüleim...

Mit csináljak ha a szüleim állandóan hazudnak?

Figyelt kérdés

anyukám egyszer megígérte hogy elvisz a vidámparkba....

de nem vitt el (nagyon csalódott voltam mert imádom)

most pedig azt ígérte hogy elvisz vásárolni

de nem vitt el :(

a nagyszüleimet sajnos nem tudom megkérni... és ez nem az ő dolguk

vagy ha el kell intézni valakit velem kapcsolatban akkor azt nem csinálja meg...

és ugye mást nem tudok megkérni mert apukám dolgozik...

mindent magamtól kell de ugye én nagyon sok mindent nem tudok meg csinálni pl:elmenni valahova ami 10km-re van)

minig azt mondja hogy már megint ,hagyjál már békékén....

szerintem meg ez pont az ő dolga lenne

szóval folalmam sincs hogy mi legyen

légyszi ha tudtok segítsetek :)

előre is köszönöm :)


2014. jan. 2. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hazudnak, csak felelőtlenül ígérgetnek dolgokat.

"szóval folalmam sincs hogy mi legyen"


Mi az hogy mi legyen? Ez nem a világ legnagyobb problémája, foglald el magad. Szünet van, legyél a barátaiddal...

2014. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ne hagyd, hogy lelombozódjon emiatt a kedved.

Szerintem, kérdezd meg anyukádtól, hogy tudsz e neki valamit segíteni, vagy kedveskedj neki valamivel (egy szál rózsa, valami finomság) és akkor el fogja magát szégyellni, ha nem is előtted, de magában biztosan..és talán akkor már nem fogod idegesíteni és elvisz téged valahova :)

2014. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod, nincs lehetetlen, csak tehetetlen.

Anyuci vigyel el mert nem tudok 10 km t utazni, meg fogd a kezem leci.

2014. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

10 km nem a világvége biztos jár vonat vagy busz, magad is el tudnád intézni. Nekem mindkét szülőm dolgozik, és sok mindent nekem kellett megcsinálnom. Ha nem visz vásárolni, akkor beszéljétek meg, hogy milyen ruhadarabokra van szükséged, adja oda az árát és menj magad.

2014. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!