Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy mindenkinek...

Mit tegyek, hogy mindenkinek jo legyen?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok. Uj eletet szeretnek, rengeteg barattal, szorakozassal stb. (mer eddig itthonulos voltam). Ma bementem a varosba egy baratnommel aki sokmindenkit ismer. Es mar most egy csomo uj embert ismertem meg es olyan jofejek es olyan jo volt. Nem itram, nem cigiztemse semmi ilyen es nem is akarok, anelkul is jol tudom erezni magam. De ez a szuleimnek nem tetszik, hogy este varos meg a tarsasag meg semmi. Hazajottem es latszik, hogy tiszta ideg, egy kedves szava nincs hozzam. En nem akarok rossz kapcsolatot a szuleimmel, de unalmas eletet se. Egyebkent akarmikor bentvagyok a varosba este 9kor elindulok es legkesobb fel 10re itthonvagyok. Mit tegyek?
2014. jan. 2. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld hétvégére időzíteni.Amit "csinálsz", az természetes, ki kell tágítanod folyamatosan éveid növekedésével a látóköröd,de a szüleidre légy tekintettel.Ha pl. nincs idősebb testvéred akkor ez ugye nekik teljesen új.Ne minden hétvégén menj el, és a tanulásod ne romoljon, kötelességeid ne hanyagold.Ha kultúráltan, kereteken belül szórakozol az egézséges, két év múlva már felnőtt vagy.És még ha lehet próbálj a társasággal még korábbi kb. délutáni időpontban találkozni, ha ez megoldható.
2014. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mindenkepp csak hetvegen szeretnek menni. Most szunet van azert mentem. Meg eloszor ritkabban. Es ugyan ugy tanulok, kitakaritok, rendet rakok, ha ugy van megfozok stb. Csak en azt latom, hogy anya csalodott bennem azert, mert szeretne jolerezni magam nem csak itthon ulni. Es ez olyan rossz:/
2014. jan. 2. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamikor neked is élned kell, nem lehetsz mindenkire tekintettel.
2014. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha még nem volt akkor félnek hogy liliomtiprás lesz, ha meg már megvolt akkor szerintem teljesen rendben van amit csinálsz és ezért nem kellene kiakadniuk. ezt megmutathatnád a szüleidnek szerintem.
2014. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!