Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek mi a véleménye erről a...

Kinek mi a véleménye erről a helyzetről? Hogyan lehetne megoldani ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Már dolgozom. Még a szülőkkel lakom otthon. 25 vagyok. Anyámmal azon vesztünk össze, hogy sokat költök. Ezért a bankkártyámat is elvették. Adok is haza a rezsibe. Mindenre engedélyt kell kérni tőlük. Másfél szobában lakunk. Úgy akarnak szabályozni, hogy napi 500 forintot költsek csak. Szerintük mindene meg van az embernek. Lányt nem tudok haza vinni a helyhiány miatt. Általában ruhára költök, moziba járok. Egy lányt esetleg kávézni, moziba, sétálni szoktam vinni.
2014. jan. 10. 11:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Budapest mellet lakom. A fizum 100 ezer felett van.
2014. jan. 10. 11:21
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez nevetséges. Ez a TE hibád is! Ez a véleményem.


Megoldás, elköltözöl amint tudsz, addig meg csináltatsz magadnak új bankkártyát, pin kódot senkinek nem adod meg. Az a tied, az anyád sem veheti el, mert az lopás. Na ennyi. Nem igaz...

2014. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, miért nem kéred ki magadnak?
2014. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
egy 25 éves ember bizony nyuszi, ha anyuka elveheti tőle a saját bankkártyáját
2014. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Keresel valahol egy kiadó szobát és elköltözöl. Kezdetnek akár egy haverral is lehet közösen egy nagyobb szobát bérelni, úgy olcsóbban kijössz, most se jobb a helyzeted 3-an a másfélszobásban.Bankkártyád letiltatod, számlaszámod megszünteted és csináltatsz egy újat valamelyik másik banknál, és az értesítőt emailben v az új címedre kéred, hogy még véletlen se tudjanak beleszólni. Ha nem engedik hogy elköltözz, akkor fogsz egy sporttáskát és lelépsz amikor nincsenek itthon. Azért sztem búcsúlevelet hagyj. Remélem sikerül kulturáltan rendezni és elfogadják végre h felnőtt vagy.
2014. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1. Albérletet keresel, de baromi gyorsan.

2. Bankkártya letilt, újat csináltatsz.

3. Fogod Magad és elköltözöl.

Én is így oldottam meg.


28N

2014. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A kezét letörném annak, aki elveszi a kártyámat!

Úgy bánnak veled, mint egy tízévessel, nem tűnt még fel?

Költözz el, de gyorsan. Haverokkal, vagy ha nincs alkalmas haver, akkor is találni olyan albérletet, ahol lakótársat keresnek.

27/N

2014. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!