Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám egy életre tönkretett....

Anyám egy életre tönkretett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apukám után örököltem a családi házból, amin anyám miatt jelzálog van.

Emiatt én fekete listán vagyok, soha nem fogok tudni egy saját házat venni. Párom munkanélküli így marad örökre az albérlet.

Teljesen kilátástalan az életem. Röviden ennyi...


2014. jan. 12. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Egy fizetésből sehol nem lehet a világon lakás venni. Anyád meg csak a saját lakásásra tud jelzálogot kérni a tiéd nem. Másrészt egy fizetésre az életbe nem kapnátok lakáshitelt plusz 30% önerő is kell.
2014. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem érted, hogy azért nem kapok hitelt mert jelzálog van a házon ami az enyém is?
2014. jan. 12. 13:50
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Amiért a szüleid dolgoztak meg te meg egyszerűen csak megörökölted,hitellel együtt.

Mondj le az örökségedről akkor nem veszik figyelembe, így igaz tulajdonrészed sem lesz.

2014. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Hát én nem örököltem apám után családi házat se jelzáloggal, se anélkül, mégsem érzem magam tönkretéve.
2014. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó!

Gondolom az anyuka az apa halála után tetetett jelzálogot a házra amit nem fizet. Ezért van a kérdező kiakadva.

2014. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
6-os, és ezt most miért írtad nekem? Én akkor se örököltem házat... (5-ös vagyok)
2014. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Azért mert gúnyolódsz!
2014. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Külön kérvényezni kell, hogy lemondasz az örökségről,a múgy adósságtól kezdve jelzálogon át minden öröklődik.
2014. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha apukád halála után te örökölted a házat, gondolom, anyád már utána nem csinálhatott vele semmit, hisz a tiéd lett. Szóval nyilván már apukád halála előtt lett rajta a jelzálog. Ha lemondtál volna az örökségről, mielőtt birtokba vetted, akkor nem lenne ilyen gondod.
2014. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Apa halála után nem lehet jelzálogot tetetni a lakásra az anyának.

Kérdező gondolkodj már el felnőtt ember vagy.meg különben is egy fizetésre mint akartok saját lakást, jobb is ha nem kaptok.

2014. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!