Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám egy életre tönkretett....

Anyám egy életre tönkretett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apukám után örököltem a családi házból, amin anyám miatt jelzálog van.

Emiatt én fekete listán vagyok, soha nem fogok tudni egy saját házat venni. Párom munkanélküli így marad örökre az albérlet.

Teljesen kilátástalan az életem. Röviden ennyi...


2014. jan. 12. 13:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem tudod fizetni a házon lévő, megörökölt jelzálogot sem, akkor miből gondolod, hogy egy saját hitelt vissza tudnál fizetni?

Ha pedig örököltél egy családi házat, akkor miért lkellene albérletben lakni?

Egyébként meg miért arra rendezkedsz be, hiogy a párod munkanélküli? Szerezzen munkát vagy te szerezz egy nem ingyenélő párt.

2014. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
Az első lépés, hogy ne másokat hibáztass a saját életed alakulása miatt (ezzel nem azt mondom, hogy ne lehetnének negatív hatással az életedre, de azzal nem mész semmire, ha olyanokat mondasz, hogy "anyám egy életre tönkretett". Tessék felnőni!).
2014. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A haszonélvezet automatikus a társ halála esetén! Nem költözhetsz be mert rosz a viszonyotok, neki meg több a joga mint neked, az eladás kivételével! Én sem engednélek haza, ilyen mentalitással!!!
2014. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!