Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szól bele a párom a...

Miért szól bele a párom a gyerek nevelésembe?

Figyelt kérdés

Ma reggel elmentem a boltba, két éves lányomat a páromra hagytam.

Mikor hazaértem a párom éppen a hamut vitte ki az udvarra, a szobába belépve látom, hogy a lányom egy elszenesedett fával rajzol a falra. Hírtelen kikaptam a kezéből a fát és a kezére ütöttem. Persze sírva rohant a páromhoz aki mérgesen közölte, hogy ameddig ő velem lakik addig a gyereket ne merjem bántani. Mégis hogy képzeli ezt? Kíváncsi lennék, ő mit tenne a helyemben. Nagyon mérges vagyok rá.


2014. jan. 12. 21:20
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
87%
Most nem azért, de ha párod, akkor miért ne nevelhetné a gyereked?
2014. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
82%
Most is azt mondom, mint mindig, ha a pénze és a lába közt lógó izé kell, akkor joga van az életetekhez is.
2014. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
77%
Miért hagytad akkor ott vele. Persze a pénzét idejét költheti rá ugye?
2014. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
58%

Egyrészt ha együtt éltek, akkor neki is joga van a gyereknevelésbe beleszólni.

Másrészt ha VERED a gyereket, ö meg nem engedi, akkor 100%-osan igaza van. Szégyellhetnéd magad, hoyg megvered a kislányt, és még te vagy felháborodva, hogy ezt nem akarja többé eltürni!!!!!

2014. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Nem vertem meg, csak a kezére ütöttem. Ti mit tettetek volna amikor hazaérve azzal szembesültök, hogy a fal csupa korom?
2014. jan. 12. 21:29
 6/58 anonim ***** válasza:
73%
Talán egy kétéves gyereknek el kelle magyarázni, hogy miért nem szabad és gyorsan elvenni tőle, semmint beviharzani a laskába és megütni. Tök igaza van a párodnak. És ha vele él, és rá van bízva a gyerek, akkor ugyanúgy lehet beleszólása dolgokba, Ha nem tetszik, akkor neveld egyedül a gyereked.
2014. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
67%
miért nem a párod verted fejbe, hogy nem figyelt a gyerekre, Ja, mert ő erősebb és csak a gyengével mersz így bánni?
2014. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
81%
Tudta a lányod, hogy ezt nem szabad?
2014. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
81%

5 Ugyan ezt mint te:D Mond meg a párodnak, hogy ha rá van bízva egy gyerek, akkor figyeljen oda. Azért bizod rá.

A falfirkát én sem tűrtem sose, nem is engedtem.

2014. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
80%

Én sem értem a felháborodásodat kérdező.

Csak úgy hozzáteszem a 4-es válaszolónak,hogy nem verte meg csak a kezére csapott.

De visszatérve,valószínű a párod nem ért egyet a nevelési elveiddel és ennek hangot is adott.Amúgy igaza van az előttem válaszolóknak.Ha a pénze,háza....jó akkor nevelheti a gyerekedet is,és ha nem szeretné,hogy a kislányt te akár egy kézrácsapással is bántsd jó hogy hangot is ad neki.

Bezzeg ha ő csapott volna rá akkor meg azon rinyálnál itt,hogy milyen jogon vert rá a kezére azért mert a falat firkálta egy elszenesedett fával.

Inkább beszélgessetek el arról kinek mi a véleménye a nevelésről,de persze ne a gyerek előtt.

2014. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!