Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám kóros gyűjtögető! Mit...

Anyukám kóros gyűjtögető! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindent felhalmoz és semmitse dob ki, vagy ha igen nagy nehezen. Mentségére szóljon, hogy sokat dolgozik, de akkor is felgyűlik a szemét. Többségében újságok vannak, de lényegében megtalálható minden. A gyermekkori ruháim, amik senkire se jók, nekem pedig biztos, hogy nem fognak kelleni, dobozok, és tényleg rengeteg papír ami szedi a port én meg poratka allergiás vagyok és egyfolytában vörös a szemem, tüsszögök, folyik az orrom stb. Ma megelégeltem és elkezdtem összepakolni de 3 óra után feladtam, mert ahogy elkezdem találok még több és több és csak gyűlik és gyűlik, konkrétan lépni nem tudok tőle a szobában. Előre félek milyen hiszti lesz ha hazaér, hogy neki igenis szüksége van ezekre a cuccokra (persze nekem is szükségem van egy 2012-es lidlös újságra, tényleg...) Jaj! Igen tényleg! Hogy ez engem miért is zavar? Egy szobában vagyunk, apám pedig külön szobában van, így kénytelen vagyok a retekben élni,úgy, hogy nem is tehetek ellene semmit sem. Na, hát röviden ennyi.

19L


2014. jan. 13. 10:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Minden nap amikor mész kifele,fogj fel valamit és dobd ki.

Ne egyszerre akarj rendet csinálni,tűzz ki célt,napi egy szatyornyi pl.

2014. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az en anyam is, en mar feladtam, nem tudok vele mit kezdeni. Nekunk van 2006-os Best magazinunk. Tudom mikor szuletett a kis Gesztesi Panka...felbecsulhetetlen informacio!
2014. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
kiszedi a szemétből... a fürdőben kidobáltam az üres flakonokat másnap megint ott voltak, de minek?:/
2014. jan. 13. 10:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
egy szobában anyuddal, apud meg külön??!! te jó ég! azért egy próbát tennék hogy nem-e méltóztatnának ezt a felállást normálisra cserélni... ha meg nem, hát akkor meg akárhogyis kiabál anyum, én rászánnék egy hetet is a lomolásra, neked nem kell lustának és igénytelennek lenned mert anyud az
2014. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
hát talán vidd LE, hogy ne tudja visszahozni
2014. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon komoly betegség, fordulj pszichológushoz. Azért csinálja, mert van valami a múltjában, amit nem tud elengedni, ezért ragaszkodik az utolsó szeméthez is, amihez egyszer hozzájutott.


[link]

2014. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
szerintem kb születésem óta így van. olyan 14-15 éves koromig egy ágyban kellett anyámmal aludnom, mert azt hittem ez a normális. komolyan! nem vicc. Nem is emlékszem mikor aludtak együtt bármikor is... igen, én furamód nem vagyok ennyire igénytelen az én kis (és igen kb elférek rajta elnyújtózva) részem az rendben van...
2014. jan. 13. 11:02
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Cserélj apukáddal.
2014. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy mánia. Betegség!

Úgy is kell megközelíteni. Évek óta fennáll. Neki kell megértenie, hogy ez így nem jó. Talán szakemberhez kellene vele fordulni. Ez a helyzet csak romlani fog. Próbáld meggyőzni, hogy kérjen segítséget.

2014. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem le viszem, hanem ki a kukába, kertes házunk van hetente viszik a szemetet. Egy időben eltüzeltem dolgokat, de aztán leálltam vele mert ki tudja milyen fontos iratok vannak benne ... nekem meg tanulni kéne nem szemetet válogatni xD de annyira zavaró, hogy egy szemétkupac van mellettem én meg a közgazdaság szépségeibe merüljek... így kicsit, na értitek!
2014. jan. 13. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!