Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám kóros gyűjtögető! Mit...

Anyukám kóros gyűjtögető! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindent felhalmoz és semmitse dob ki, vagy ha igen nagy nehezen. Mentségére szóljon, hogy sokat dolgozik, de akkor is felgyűlik a szemét. Többségében újságok vannak, de lényegében megtalálható minden. A gyermekkori ruháim, amik senkire se jók, nekem pedig biztos, hogy nem fognak kelleni, dobozok, és tényleg rengeteg papír ami szedi a port én meg poratka allergiás vagyok és egyfolytában vörös a szemem, tüsszögök, folyik az orrom stb. Ma megelégeltem és elkezdtem összepakolni de 3 óra után feladtam, mert ahogy elkezdem találok még több és több és csak gyűlik és gyűlik, konkrétan lépni nem tudok tőle a szobában. Előre félek milyen hiszti lesz ha hazaér, hogy neki igenis szüksége van ezekre a cuccokra (persze nekem is szükségem van egy 2012-es lidlös újságra, tényleg...) Jaj! Igen tényleg! Hogy ez engem miért is zavar? Egy szobában vagyunk, apám pedig külön szobában van, így kénytelen vagyok a retekben élni,úgy, hogy nem is tehetek ellene semmit sem. Na, hát röviden ennyi.

19L


2014. jan. 13. 10:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
de nem érted, hogy nem azért csinálja mert neki ez poén, hanem mert defektes???? Nem neked kell elégetni, meg rendet rakni, hanem neki pszichológushoz menni. Van TLC csatornátok? Azon van az Élve eltemetve című műsor. Érdemes megnézni...
2014. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
akkor tedd ki szemétszállítás napján... valahogy nekem úgy tűnik mintha te is keresnéd a kifogásokat, mert nincs a világon olyan rumlis ház, amit pár nap alatt ki ne lehetne ganézni, csak egy kis kitartás kell hozzá, durvább esetben gyomor. olyan iskolást meg még életembe nem láttam, aki ébredéstől lefekvéstől tanult volna...
2014. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolso: En vagyok az, akinek az anyja szinten ilyen. Az en anyam, mikor kidobtam egy ujsagbol kivagott sztar fotojat (akitol latott 2 filmet), hiszterikus rohamot kapott, ordibalt, es fenyegetozott, hogy megol. Szerinted mit tenne, ha ennel tobbet dobna ki? Ha nem is ol meg, kitesz a lakasbol, es hajlektalan leszek. igy inkabb turok. (sokszori probalkozas utan) A kerdezo se dobalhatja ki a cuccait csak ugy, mert neki szemet, az anyja fejeben, az bizony ertek, es nem erzi a kulonbseget, hogyha kidobja a lidl ujsagot, vagy teszem fel egy tv-t. Neki mindketto egyforman fontos. Ehhez szakemberhez kell, de magatol nem megy el.
2014. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ugyan mit? had ordibáljon! kérdező apád hogy áll a dologhoz? megvédene? egyéb rokonok, barátok? nem kéne összeülniük anyuddal hogy felnyissák a szemét, segítsenek neki?
2014. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
na, meglepődtem nem szólt semmit se mikor hazajött, szóval azt hiszem bevezetem a lassan kidobok mindent ütemtervet:) éééss te jártál már főiskolára? mert most kb éjjel-nappal tanulok...szóval van olyan iskola:)
2014. jan. 13. 18:56
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Te foiskolara??? Pedig irto ostobanak tunsz az irasaidon keresztul kerdezo....
2014. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Te pedig irtóra ítélkezel úgy, hogy nem is ismersz:)Nagyon rossz indulatú vagy. Attól függetlenül, hogyan írok lehetnek másban okos vagy tehetséges. Egyébként már réges-rég eltértél a kérdéstől.
2014. jan. 13. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!