Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ilyen undorító...

Miért van ilyen undorító családom?

Figyelt kérdés
Apám kb. 6éve elhagyott minket, kialakult bennem egy afféle apakomplexus. Beleszerettem egy idõsebb férfiba és õ is belém, mégis tiltanak tõle (8 év van köztünk). Miért kell ennyire gerinctelennek lenni? Csak az én helyzetem ilyen avétos? Nemsoká 18 leszek, el szeretnék költözni, de anyukám öngyilkossággal fenyeget, érzelmileg zsarol!! Elegem van! Mit tegyek???

2014. jan. 19. 17:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

kedves 5-ös


Ez a 20 éves kisfiú,míg a 39 éves párod férfi XDXDXD

nem azért de találkoztam nagyon értelmes 17! évessel és gyerekesen viselkedő 40! évessel is. Nem a kor teszi hanem a jellem szerintem,mindenki belül más milyen van aki örök gyerek marad lehet akár 61 éves és van aki olyan hamar érő típus hogy már 14 évesen jobban érti a világot mint te vagy én.

Kedves kérdező 8 év az smafu,ez nem apakomplexus max az idősebb jön be. és aki öngyilkossággal fenyegetődzik az általában nem váltja be,mert aki tényleg meg akar halni az biztosra megy és titokban teszi.

2014. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!