Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt hogy változtassam meg?

Ezt hogy változtassam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Én egy 14 éves srác vagyok és egy fura kérdéssel fordulnék hozzátok . Szóval én egy jóelméjű okos gyerek vagyok mármint mások szerint ! És hát a tanulási átlagom 3,4 és nem tudom pedig tanulok és egyszerűen nem megy sok tantárgy angolból és matekból tanárhoz járok azok mennek valahogy de a többi pfhuu és amikor mondom anyáméknak hogy én tanulok aztmondják hogy a gépet bújom és azért nem ! De hiszen megtanulok előtte és ezzel nyaggatnak szerintetek hogy tudnék javítani vagy mit mondani szüleimnek ? Fontoss lenne köszi :)

2014. jan. 19. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
ha minden tárgyból problémád van, akkor a tanulási módszereden kéne változtatni. nem különtanárhoz kell járni, hanem egy olyan szakemberhez, aki megtanít tanulni.
2014. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vagy nem vagy "jóelméjű okos gyerek", vagy tényleg nem jó a tanulási technikád. Bár ha semmi nem megy akkor nem vagy olyan nagyon okos, mert ha okos lennél, akkor lenne olyan tantárgy ami "rád ragad" a suliban hallás után.
2014. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel kéne vetni kedves szüleidnek, hogy foglalkozzanak Veled egy kicsit, tanuljanak Veled,segítsenek a feladatok megoldásában, kérdezzék vissza az anyagot és így tovább.
2014. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj ki többféle tanulási technikát. Szakkönyvek is vannak erről, de a neten is találsz jó ötleteket.
2014. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!