Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök akiknek értelmisérült...

Szülök akiknek értelmisérült a gyermekük?

Figyelt kérdés
Milyen hatással volt a házasságugra, családjukra? Hogy birják mindennap? Idővel könnyebb vagy éppen nehezebb?
2014. jan. 19. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt az egészségügyi témák között tárgyalnám a helyedben.
2014. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

Szia! Nekem a testvérem értelmi sérült.

Hát hogy is kezdjem... őszinte leszek. Ahogy telt-múlt az idő úgy egyre csak rosszabb lett a helyzet, az anyám idegbeteg, állandóan feszült és ezt rajtam és apukámon vezeti le, mert hát a tesómmal csak mézes-mázosan "szabad" beszélni. A segítséget nem fogadja el, ő nem látja magán hogy segítségre lenne szüksége, de nem is akarná elfogadni, mert azt úgy venné hogy akkor ő mint anya kudarcot vallott. Nem tudom neked megfogalmazni, hogy milyen napról napra látni, ahogy az anyámból egy agresszív, már-már skizoid jellem válik... Nem kívánom senkinek ezt az "élményt". Én most próbálok minél előbb munkát találni és elköltözni, mert ami itt megy az már engem is sokszor a padlóra küldött, már menekülnék. Persze a szüleim támogatnak mindenben, de az a baj hogy "csak" pénzzel, és úgy gondolják ők akkor már jók, de lélekben nagyon távol állunk egymástól már...

Ha szeretnél erről beszélgetni vagy kérdésed van, írj rám nyugodtan priviben.

2014. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!