Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teljesen kétségbe vagyok...

Krajczár Jánosné kérdése:

Teljesen kétségbe vagyok esve. A volt párom Ausztriába vitte 7 éves kisfiamat új barátjához. Már be is iratta ovodába. Nekem kéthetente van megitélve bíróságilag a láthatás, de ez évben még egyszer sem teljesült. Most hogy láthatom a kisfiamat?

Figyelt kérdés
A volt oviban sem adnak felvilágosítást_az anyuka kérésére-.A gyámügy szerint kiviheti a gyereket.Mikor nézik meg a körülményeket,hogy hova kerül a gyerek?
2014. jan. 19. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyan vihetné ki? Kizárólagos felügyeleti joga van? Mert csakis ebben az esetben viheti ki a te beleegyezésed nélkül külföldre a gyermeket.
2014. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ja nincs kizarolagos felugyeletei joga, akkor sajat koltsegen koteles megoldani a lathatast.
2014. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Te no vagy??? Meglepo...
2014. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a gyámügy is egyet ért abban, hogy kiviheti minden szó nélkül, akkor kizárólagos felügyeleti joga van, így minden gyermeket érintő kérdésben ő dönt és oda viszi, ahová akarja. A körülményeket egy szerető család esetén is megnézik, hová érkezik meg a gyerek.
2014. jan. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!A helyzet az,hogy senki nem tud semmit és nem is intézkednek ez ügyben.A láthatás még azóta sem valósúlt meg!
2014. jan. 23. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!