Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám egy minidiktátor mit...

Anyám egy minidiktátor mit tegyek? (Egész nap parancsolgat, azt is memondja mit vegyek fel 16 éves létemre.

Figyelt kérdés

Kezdenm is azzal,hogy nagyon keményen fog engem és az öcsémet ami miatt mindketten megùtàltuk.

Tudom keményen hangzik, de ràszolgàl mindig.Àllandóan fenyegetôzik, az apàm kiskorom óta nem foglalkozik velünk és ezzel is mindig szekál.Mindenbe beleköt.Nem ért meg sok mindent.Ô akarja eldöntenu,hogy mi legyek


2014. jan. 20. 23:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Helyesírásért bocs telefonról küldtem.Ami durva még,hogy a gyakorlati tantàrgyakból nem vagyok jó, ez miatt nâla örök gùny tàrgya vagyok.Àllandóan fenueget baràtokkal nem lehetek ùjévkor is ôt kellett bàmulnom mert sehova nem enged mert biztos drogozni fogok életembe pedig még cigibe se szívtam bele és n is âllt szândêkomban
2014. jan. 20. 23:13
 2/14 A kérdező kommentje:
Miatta megutàltam mindent antiszociàlis lettem, de azêrt vannak baràtaim igaz az miatt is félek ha nem vagyok eleget velük keresnek mâs baràtot.Miatta màr lànyokkal se nagyon beszélek mert jól megutàltatta velem magam.
2014. jan. 20. 23:20
 3/14 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle hogy minden okés Mamikám ????
2014. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Sokat nemtudsz tenni, max. megbeszélni vele, ha lehet.

Egyébként velem is ez van, nehezen de el lehet viselni.

2014. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Tuti hogy rajtad oldja a görcsöket!
2014. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elég hatàsosan nem tudhatod hányszor akartam meghallni miatta mert mikor kicsi voltam akkor is kegyetlen volt velem.
2014. jan. 20. 23:43
 7/14 A kérdező kommentje:
Megbeszélem vele másnap ugyanott folytatja.Nagyapàm is mindig mondja ,hogy ilyen ember ritka mint anyám .Elvàrnâ tôlem, hogy egész nap a tanuljak mert ùgy biztos jobb leszek...
2014. jan. 20. 23:50
 8/14 anonim válasza:
Mèrt kellene neki?Jogos hogy megkérdezi mit tegyen.
2014. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8, szerintem meg inkább az anyjának...
2014. jan. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lázadó egyáltalán nem jellemzô rám mert ebbe évekig beletörôdtem.
2014. jan. 21. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!