Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám egy minidiktátor mit...

Anyám egy minidiktátor mit tegyek? (Egész nap parancsolgat, azt is memondja mit vegyek fel 16 éves létemre.

Figyelt kérdés

Kezdenm is azzal,hogy nagyon keményen fog engem és az öcsémet ami miatt mindketten megùtàltuk.

Tudom keményen hangzik, de ràszolgàl mindig.Àllandóan fenyegetôzik, az apàm kiskorom óta nem foglalkozik velünk és ezzel is mindig szekál.Mindenbe beleköt.Nem ért meg sok mindent.Ô akarja eldöntenu,hogy mi legyek


2014. jan. 20. 23:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én a "Kedves Anyuka" kezébe nyomnék egy doboz MagneB6-ot és akkor azzal oldja a görcseit és ne rajtad!
2014. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja azt kellene .
2014. jan. 21. 17:07
 13/14 A kérdező kommentje:

megbeszéltem vele a dolgot .

Azt ígérte normális lesz mert megfenyegettem, hogy elhúzom inkább még apámhoz is.

2014. jan. 21. 17:10
 14/14 anonim válasza:
100%
Jòl tetted.
2014. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!