Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Ti mit csinálná...

Mit csináljak? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Lenne egy problémám. Anyukám nagyon "maradi" vagy nem is tudom hogy hogyan fogalmazzam ezt meg.. van egy barátom akivel már fél éve együtt vagyunk és anya alig akar engedni vele valahová,vagy ha eljön ide mindig azt mondja hogy csak 1 órácskára jöhet. Én ezzel a fiúval veszítettem el a szüzességem de erről nem beszéltem anyával mert nincs meg köztünk az az igazi anya-lánya kapcsolat, de kiderült mert belekukkantott a facebookomba mikor én nem voltam gépnél, és ez szerintem nem volt szép dolog tőle, de persze tagadja is, viszont olyan dolgokat vágott a fejemhez amiket csak az üzeneteimből tudhatott meg! Meg kaptam is már rajta azon hogy kutat az én oldalamon. Néha elég durva dolgokat vág a fejemhez, hogy *utcaszéli* vagyok meg ilyesmi(és még most szépen is fejeztem ki magam), de szerintem ha szeretjük egymást ez már nem tabu 16 évesen. Segítsetek kérlek. 16/L

2014. jan. 23. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz oldalra írtál kérdést, itt a legtöbb befásultnak te 16 évesen is egy kisgyerek vagy és az anyádnak adnak majd igazat.
2014. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én nem csinálnék semmit...
2014. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele beszélgetni, lehet az is bántja, hogy nem avattad be őt ebbe. A szülők nehezen viselik el, hogy a gyerekük szexelni kezd, mert általában szeretik a 16 éves lányukat még túl kicsinek nézni hozzá, holott a hormonok már tombolnak!
2014. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És apukád hogyan vélekedik erről a dologról?

Vagy esetleg van olyan normális rokon vagy barát akivel anyukád jóban van? Mert ha van, és jó fej az illető, akkor vele kéne megbeszélned a dolgokat, és hogy finoman adagolja be anyukádnak.

2014. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!