Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vertek titeket gyermekkorotokb...

Vertek titeket gyermekkorotokban? Volt valami oka, vagy csak ürügyet találtak és úgy? Lett valami következménye?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 22:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Téged vertek kérdező vagy mi adta az ihletet a kérdés feltevésére?
2014. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Engem vernek..Most is..Anyukám..Rossz jegyek miatt..Mert van saját véleményem..És néha ok nélkül is..

13/L

2014. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Láthatod, hogy szinte mindenkit akit vertek (ez sajnos általános volt még 10 éve is, nem tudom most mennyire az) az debil, erőszakpárti, lelki sérült lett. Érdekes, hogy az áldozatok milyen gyakran keresnek felmentést a terrorizálójuk viselkedésére. És később maguk is bántalmazóvá válnak.

Ördögi kör, elcseszett felnőtt elcseszett gyerekeket nevelnek és így tovább...

2014. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Egyáltalán nem egy olyan dolog, amit tűrni kéne..Szerintem..Engem is vernek..
2014. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Igen. Apám kielégületlen volt és frusztrált. Anyám hagyta, ő is tehetett róla. 16 éves koromig vertek. Nem volt oka. A következményről inkább nem beszélnék...
2014. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!