Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukamtól ez rosszul esik,...

Anyukamtól ez rosszul esik, vagy nem kéne a szivemre venni ¿?

Figyelt kérdés

23 èves làny vagyok.Anyukàm màr 13 èvesen elhagyott.Egy pasi miatt,akielött sosem vàllalt fel.Otthagyott engem a nevelő apukàmnàl aki pedofil volt.Van egy fèltesóm ő a mindene.őt felvàllalja

A pasijànak meg azt hazudta,hogy az èn anyukàm meghalt.Èn 17 èvesen eljöttem otthonról azóta probàlok a làbamon megàllni.Van egy 6 èves kapcsolatom.Együtt èlünk, dolgozzunk elèg kemènyen,de most nem is ez a lènyeg,anyukàm nagyon nem törödik velem,nem is keressvan egy unokatesóm 15 èves neki facebookon a kèpeihez mindig hozzà szól,hogy de gyönyörű vagy szebb mint a lànyom sokkal ,ès hogy bàrcsak te lennèl a lànyom :(

Ha talàlkozom is anyukàmmal, akkor is magàt fènyezi,hogy ő 43 èvessen sokkal szebb,mint èn 23 èvesen. Persze neki mű melle van ès felvart haja, ès 3 pasi tartja el a seggèt.èn meg a sajàt erőmből.ő azt sem tudja mi az a munka!

kicsit ez rosszul esik.nekem sosem kedvelte a kèpemet sem,sem hozzàszolàs,de az unokatesómat magasztalja. Bocsànat csak telefonròl ìrtam,elnèzèst a hibàkèrt.mit kène tennem?



2014. jan. 25. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Te tényleg 23 éves vagy? Azok után, amit leírtál, kicsit gyerekes a gondolkodásod, én a helyedben kitörölném az ismerőseim közül, elfelejteném még a nevét is annak, aki mérgezi a lelkem, és élném a saját életem, a jó dolgoknak örülve. Majd később rájössz, hogy ezek felesleges körök.
2014. jan. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Először is sürgősen letörölném az ismerőseim közül! Ilyeneket irkál te meg még keseríted magad vele? Ha ő nem szeret, nem becsül, nem keres, akkor mi a fenét akarsz tőle? Azokkal foglalkozz akik szeretnek meg akiket szeretsz. Az alapján amit leírtál, nem érdemli meg hogy egyáltalán szóba állj vele.
2014. jan. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Törölni a facebook profilodat, és nem találkozni anyukáddal.
2014. jan. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Szakítsd meg vele totálisan a kapcsolatot, és olyanokkal vedd magad körül, akik értékelnek, kedvelnek, támogatnak, szeretnek. Nehéz lehet elhinni, de vannak ilyenek a világban, és mindenki megérdemli, hogy legyen benne része.

Megérdemled, hogy szeressenek és elfogadjanak. Nem veled van a baj, sosem veled volt. Hidd el, van olyan, hogy egy anya szar ember, van olyan, hogy olyan gyerekkel bánnak szarul aki semennyire sem érdemli meg. A jó gyerekek is kaphatnak csak rosszat, sok méltatlanság van a világban, az elszenvedőknek pedig meg kell tanulniuk megbirkózni ezekkel, és saját, jó életet építeni a nyomor helyett.

Csak biztatni tudlak, nekem is egy igazi mérkőzés volt rádöbbenni, mikor pár hónapra egyedül maradtam a gondolataimmal, hogy soha nem is velem volt a baj.

2014. jan. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Szia kedves kèrdezö.pont én is ilyen helyzetben vagyok mint te!teljesen meg értem h bânkodsz utâna hiszen mégis csak az anyàd! Gondolom jol esne h keresne meg h megbecsülne egy kicsit de ne vàrj sajnos sokat azzal nem érsz elsemmit h ha neki akarsz bizonyitani!tényleg felejsd el nem érsz el vele semmit h magat ostorozod ezzel!jobban jârsz ha keresel valaki màst aki anya példàt tud adni akivel bâr mit meg tudsz beszélni.biztos él valaki körülöted aki idösebb nàlad hidd el nem leszel a terhére!én is ezt tettem mondjuk az én helyzetem màs mert én konkrétan megutàltam és egyàltalân nem érzem az anyàmnak ha meg is làttom rànézek és ez jutt az eszembe"ki ez" .meg monjuk engem sem keres de ne is mert gy is elküldenèm a halâl f.âra szovatökre hidegen hagy.bânt viszont mâs rèszröl persze h ilyen nem foglalkozik velem csak magàval meg h neki jobb legyen de persze nem felejtem az a sok rosszat amit velem tett.és ez vigyen téged is elöre!összegezve ne legyél miatta szomorú ès ne enged h többé megbàntson pâr év és ugy fogsz majd rânèzni h a" sem tom ki ez".egyèbként meg nincs gyerekes felfogâsod ebben a témâban csak annyi h én meg 26 vagyok szóval sajnos elég nehèz ilyen dolgokon túl lenni szerencs az aki mellet ott van az édes anya és minden meg teszérted segit ha baj van de van akit nincsen ilyen helyzetben.ki kapnank ilyen sz@r anyât.jobban egyèbként akkor fogalmazodot meg benne h milyen is egy igazi any mikor meg szültem na akor aztàn még nagyobb utàlat lett bennem.de mindegy is a lényeget leirtam.làtod még enyi idö utàn is kicsit felhecceltem magamat?jol van ne foglalkoz vele tudom h nafyon nehéz kesz beletöródni de ne emész magad miatta nagyon feleskeges.keres olyan embereket akit nàla sokkal jobban értékelnek.
2014. jan. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miért kell egy ilyen "anyával" kapcsolatot tartani?
2014. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!