Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez normalis a MAI...

Szerintetek ez normalis a MAI vilagban?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, 17 eves es a szulei nem engedik, hogy egyedul legyen otthon a hetvegen. Most is azert nem mehettem el hozzajuk, mert a szulei nem voltak otthon es annyira feltek, hogy baja esik a sracnak. Nem ertem, nem iszik, nem drogozik, egy tiszta srac, es nem ertem miert nem merik egyedul hagyni
2014. jan. 26. 19:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Persze, kipurcant másik 3 gyerekük és erről senki nem tud...
2014. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Hozzátenném, hogy a 3 gyerek mind úgy halt meg, hogy épp gruppenszexben voltak 3 csajjal, amikor átment rajtuk egy traktor, mert nem volt felnőtt a lakásban. Ha otthon lettek volna a szülők, akkor a traktort megállította volna a szülői szigor.
2014. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem Kérdező, ez egyáltalán nem normális.

Egyébként abból, amit a kérdésedben írsz, nekem nem az jön le, hogy a srácot féltenék - hisz ő egyedül van így is - hanem a lakásukat féltik inkább, ezért nem akarják, hogy valaki odamenjen, amikor nincsenek otthon. Legfeljebb ilyen jól hangzó ürügy, hogy "féltik a gyereket"

2014. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudhatod, hogy mi áll a háttérben...
2014. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A 9-esnek, mar regota ismerjuk egymast, a szuleink meg mielott megszulettunk mar akk ismertek egymast. Es nem halt meg egy gyerekuk sem.
2014. jan. 26. 21:44
 16/17 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nem normális dolog. de a sráccal is gondok vannak ha nem megy veletek sehova szórakozni. szerintem a szülei annyira kontroll-mániások hogy kiölték a gyerekből a lázadás minden csíráját és ez hátráltatja őt a felnőtté válásban.

ha a szülei nincsenek otthon, és nem engedik hogy más átmenjen, akkor egy átlagos kamasz elmegy otthonról és a haverokkal lóg, nem pedig ül kussban jófiúként egész hétvégén.

2014. jan. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akár mi is történt a múltban (persze ha történt egyáltalán) nem normális dolog ennyire rátelepedni valakire. Minden szülőnek elkell fogadnia, hogy nem foghatja élete végéig a gyereke kezét. Felkéne fogniuk, hogy nem lesznek mindig mellette, mit fog kezdeni magával egy tutyimutyi anyámasszony katonája majd mikor egyedül marad a nagyvilágban család, barátok és társ nélkül?
2014. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!