Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek van értelme élni...

Szerintetek van értelme élni ugy hogy semi jo nem történik? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Mert abba Nem tom mi az öröm abba hogy minden nap veszekesnek velem mert valamit nem ugy csináltam ahogy kell persze nem szándékosan meg néha el felejtek valamkt meg csinálni...és abba sincs öröm hogy egy g***i nevelő fater lelileg terorizál(ezt tanulta szoval ért hozzá) mikoreg rángat egy hjper aktiv 8-9 éves kislányt mert dumcsizik (fel kapja és meg ránhatja mert kb vaságyastul 30kg) és rá üvölt hogy hagya abba további apro cseplö ilyen majd mikor 13 éves lesz le üvölti a fejét és meg kérdezi tőle hogy mi akkar lenni k***a és ki jelenti hogy vegye le a ruháját (balaton parton) és mennyen arra amere akkart mert a ruhát is tőle kapta minde ezt azért mert nem olvasot a kötelezöből majd 14 évesen fel képeli k***a erősen mert nem érti 10-re a matekot 15évesen ki derül hogy diszkalkulitiszes (nem tom hogy kell irni de az egy olyan betegség ami annyi hogy nem jok a matek képeségek) az az 1-2 nap ami boldog az az amikor a nevelő fater el utazik ès pasimal anyám el enged de ez nem gyakori mikor pasim át jönn velem tanulni nem ölelhetem meg nem puszilhatom meg mert nevelő fater le cs*sz hogy itt mászunk egymásra meg nxali fali stb
2014. jan. 27. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
1 b*zi végett nem érdemes feladni az életet! Az életed csak a tied és használd ki! Kezd egy új életet új emberekkel. Bár könnyű mondani de ne add fel!
2014. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? A felét sem tudtam megérteni abból amit írtál, annyira ramaty a helyesírásod.
2014. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves vagy?
2014. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Te törni szép magyar nyelv?
2014. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
15 és már 7-8 éves terorizál ez a b****m! És bocsi csak telorol vaok mert nem is internetezhetnék nem lehetne facem se Skypem igy csak telorol titokban irok meg ilyenek! Most is tök örültem át mentem félévkor matekból 2-el mert csak arra tepertem de nyelvtanom 2-es mert külalakra is kapok jegyet ami le huzza az eredményeim mert jobb kezesnek indultam de mert mindenki bal kezes a családba én is az lettem meg is mondták hogy soha nem fogok szépen irni!
2014. jan. 27. 20:55
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem higgadj le és írd le normálisan, kulturáltan a mondandódat, hogy segíthessünk!
2014. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell megint kiírnod a kérdést??? Már egyszer kiírtad..
2014. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2014. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
EMBEREK! nézünk már magunkra kicsit! Komolyan azon vagytok igy fenn akadva hogy milyen helyesen ír? Ez kicsit szánalmas el olvastam jó kicsit nehézkesen de én inkább azon akkadok ki hogy nem akasztota fel magát vagy hasonló! Meg az is csoda hogy még nagyából tud írni ennyi stressz és lelki tiporás után ismerősöm is igy lett öngyilkos! Nem birta szüleit ő is hasónlo helyzetbe volt mint ez a 15 éves csak ő 16 évesen elégelte meg! És ha még mi is bántjuk azt erősítjük benne hogy nem érdemes élni meg ha mi is csak bántjuk akkor már szegénynek tényleg nem lesz kihez mennie! Inkább segíteni nem bántani kéne!
2014. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:09


A legtöbb 15-16 éves világvégének látja a világot.

Senki nem akar még jobban belerúgni, de tiszteljen meg minket azzal, hogy megpróbál helyesen írni, és nem kifogásként mondani azt, hogy "telóról írok bocsi"


Az ilyen kérdéseknél örömmel segítenék ha a kérdező megadná az apja vagy anyja telefonszámát, és beszélgethetnék a szülőkkel. Tudod, az éremnek két oldala van, és MINDIG meg kell hallgatni a másik felet is.

Nem azt mondom, hogy nem igaz amit a kérdező írt, de van egy olyan érzésem, hogy a szigorú nevelés egyik oka a kérdező rossz iskola teljesítménye. (mert a pasizáson jár az esze)

2014. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!