Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek elmondjam neki?

Amber10 kérdése:

Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Elkezdtem írni egy könyvet, már meghaladtam a 200. oldalt is. Rendes füzetbe írom. Néha kérdezik itthon h mit írsz, amire én nem mondok semmit. Szerintetek elmondjam anyukámnak h írok egy könyvet?

2014. jan. 27. 22:10
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ebbe semmi szégyelni való nincs,de,ha akarod elmondod ha nem nem .Én anyukám örülni szokott ha valami értelmeset is csinálok..
2014. jan. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mondjad.Nem ciki.Ha meg jó,büszke lehetsz rá.

Hány éves vagy?

Én amúgy nem könyvet írok,hanem verseket írtam,aztán valamelyiket megmutattam,valamelyiket nem.


17/L

2014. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem mondanám el amíg nincs kész. Ugyanis ha ezt bejelenteném otthon, pofámba röhögnének, aztán az meg kinek hiányzik? :) Ha már kész van, és tényleg jó, akkor odaadod neki hogy olvassa el.
2014. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
fél éve kezdtem írni verseket és egy könyvet ami elég jól megy a 20. oldallal amikor kész voltam megmutattam a szüleimnek és elolvasták(most már enyhén szólva több van) azt mondták írjam tovább és ha kész van elküldhetem egy kiadóhoz, mert szerintük van esély rá, hogy kiadják (ezt azóta már többen is mondták) biztos nem szólnak majd le érte, sőt szerintem még örülnek is neki, de csak akkor mutasd meg, ha szeretnéd.
2014. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen velük a kapcsolatod. Mert amikor én 12 évesen közöltem velük, hogy vagy író/forgatókönyvíró vagy filmrendező leszek a képembe röhögtek, hogy úgyse fog sikerülni. Azóta megtanultam angolul, magamtól, csak azért, hogy kiköltözhessek, az összes eddigi ünnepi pénzt félretettem, nyáron megyek dolgozni, és bébiszitterkedni is szoktam, hogy legyen valamicske pénzem.


15/L

2014. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!