Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon elszúrtam, anyáék ki...

Nagyon elszúrtam, anyáék ki fognak nyírni?

Figyelt kérdés

Vizsgázni mentem és nem vettem észre hogy a pénztáros csak 1 menetes vonatjegyet adott, nem returt pedig azt kértem. Csodálkoztam is hogy milyen olcsó de gondoltam biztos én tudom rosszul mert amikor mondtam anyának az árát akkor nagyon drágálta, gondoltam biztos én tudtam rosszul. 3860 forint volt a pótdíj. Most verem a fejem a falba hogy milyen hülye voltam, de annyira paráztam a vizsga miatt hogy nem figyeltem. Szerintetek nagyon ki fognak akadni? :(

A vizsgám egyébként sikerült.


2014. jan. 28. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

le se fogják tojni, max azt mondják de buta és figyelmetlen vagy és hogy legközelebb figyelj

kivétel ha zsidók vagytok, mert akkor bizony pokolig fognak átkozni amiért szorod a pénzt

2014. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom mivel az ő pénzükből mennek a vonatjegyeid, nem lesznek odáig, de sokkal rosszabbul is járhattál volna a pótdíjakkal meg a büntetésekkel. Mondjuk nem értem, hogy nem tűnt fel, hogy más a jegy ára. Nem először utaztál oda, vizsga ide,vagy oda, próbálj meg ilyen földi dolgokra is figyelni:) Én is midig tiszta para vagyok, de szerencsére ilyen még nem történt velem.
2014. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én mindig 1800 forintot fizettem a jegyért, mondtam is anyának hogy ennyit adjon, ő meg le volt döbbenve hogy mikor lett ilyen drága, ő nem hiszi el hogy ennyi, stb. Most 1300-at fizettem, gondoltam biztos rosszul tudtam és tényleg olcsóbb ahogy anya is mondta. Olyan hülye vagyok hogy nem olvastam el az apróbetűs részt...
2014. jan. 28. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, hogy így kiakadsz ezen?! De most komolyan, egyszer benéztél valamit, nem áll meg a világ attól. Ennél nagyobb bajod ne legyen az életben.
2014. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nem annyira egyedi eset, hogy valakinek a 3800 forint sok.

Ha ez az ok, amiért kiakadhatnak, akkor igen, ki fognak. De kinyírni nem fognak.

2014. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!