Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összetörtem a faterom kocsiját...

Összetörtem a faterom kocsiját. Biztos hogy ki fog nyírni! Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Az enyém nem jó ő meg úgyis nyaral ezért kölcsön kértem az övét de balesetem volt és szerdán fog hazajönni annyi idő alatt a külső károkat nem tudom rendbehozni. Ezt a kocsit jobban szereti mint engem szóval le fogja vágni a fejemet ha meglátja. Fel akartam hívni de nem tudom mit mondjak. Nem én voltam a hibás de ha jobban figyeltem volna akkor nem történik meg. Valahogy úgy kéne elmondani, hogy ne legyen annyira ideges. Mit csináljak, felhívjam vagy ne? Mit mondjak neki?
2013. júl. 7. 19:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%

Mikor a gyerekem összetörte a kocsit, a szívem megállt, úgy éreztem, egy órára is. Nem a kocsi miatt! Az csak egy gép.

Mert belém állt a görcs...a gyerek?? Vele mi van??

Hívd fel, mond meg. Akinek jogosítványa van, vezet, az tudja, pillanatokon belül meg történik a baj!

Mond, hogy sajnálod, de összetörted a kocsit.

Bátorság!

2013. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
27%
Ha komoly a kérdés akkor hívd fel . Azért hívd fel hogy nyugodjon le mire hazaér és akkor nem fog annyira lecseszni . Ha megtudod oldani akkor találj ki valami jó hazugságot . Ha tényleg ennyire szerette a kocsit akkor neked tényleg véged , ezért mondom hogy találj ki valamit !
2013. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
72%
ne hívd fel ne rontsd el a vakációját.... olyan nincs hogy autóját jobban szereti miint téged a fiát.... ha hazajön mindent mondj el de aztis h nem te voltál a hibás... mondd h nagyon ssajnálod és rendbe is hozod ne ezen múljon a kapcsolatotok!
2013. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképpen ideges lesz, ezt nem tudod kikerülni. Én ha rossz hírt akarok közölni az ősökkel, mindig inkább telefonon közlöm, hogy mire személyesen találkozzunk, lenyugodjanak valamennyire. Mindenesetre én lehet várnék még mondjuk keddig, hogy legalább addig tudja önfeledten élvezni a nyaralást. Aztán elmondanám részletesen, hogy hogy történt, majd biztosítanám róla, hogy kifizetem a javításokat.
2013. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Amikor kicsi voltam volt egy másik kocsija amit véletlenül megkarcoltam és abból is nagy baj lett. Pedig az csak egy karcolás volt. Nála akkor is én vagyok a hibás ha nem én vagyok a hibás. Azt hiszem nincs esélyem. Akkor kedden felhívom... reggel.
2013. júl. 7. 19:47
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Apa, van egy jó és egy rossz hírem. A jó, hogy túléltem a balesetet...
2013. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
90%
Milyen kocsi? :)
2013. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
bmw
2013. júl. 7. 20:11
 9/29 Amado atya ***** válasza:
94%

-Szevasz fater! Van egy jó hírem! Igazat mondott a BMW gyár a különféle légzsákokról, sikerült mindet kipróbálni, működnek!

:)

2013. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni, hogy vannak olyan emberek, akik a kocsi miatt jobban ki lennének akadva...


Mikor anyósomat megrázta az ezeréves hajszárító, após nem azt nézte, jól van-e, hanem mennyire sérülhetett meg a házban a vezeték, mert az milyen sokba kerül...

2013. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!