Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy jelentitek be otthon,...

Ti hogy jelentitek be otthon, hogy randitok lesz?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok, köszi :)
2014. jan. 29. 15:16
1 2
 1/13 Lienah ***** válasza:
100%

Sose jelentettem be. Ha komolyra fordult, elég volt tudniuk.


30N

2014. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Leültetem a férjemet, megkérem, hogy ne legyen nagyon ideges és csak utána jelentem be.
2014. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lienah ***** válasza:
100%
:D
2014. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondtam h ismerkedek valakivel, ha ugy lesz, megismerik
2014. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Felöltöznék, cipő rajtam, leültetném és mondanám, hogy randim lesz. Arra ügyelnék, hogy az ajtó közelébe legyek:D
2014. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Á, én inkább előállnék valami ufós sztorival, azt hihetőbbnek tartaná a zasszony és hamarább szabadulnék...

(49/F)

2014. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"Kedves, találtam valakit, akivel csinálhatnánk hármasban, de először letesztelem, nehogy csalódást okozzon neked." :D
2014. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kislányt megtámadták a házasok :) Én anno nem jelentettem be sehogy, most, hogy már házas vagyok, meg végképp nem.
2014. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
"Elmentem, majd jövök." Így jelentettem be olyan 15 éves koromtól, mikor randizni kezdtem. Egy randihoz sose úgy álltam hozzá, mintha a leendő férjemmel találkoznék, nekem ez inkább egy kávézás volt, vagy egy mozi. Ha rákérdeztek, hogy kivel megyek, azt mondtam, egy ismerőssel. 10 randi közül 1-ből lett kapcsolat. Amikor már egyértelmű volt, hogy alakul valami, akkor elmondtam, hogy van egy srác, akivel jól elvagyunk, és vele találkozgatok mostanában. Egy randi szerintem nem olyan dolog, amit be kéne jelenteni, főleg nem az első. Én a legtöbb fiút lekoptattam az első randi után, az hiányzott volna csak, hogy utána kérdezgessék, hogy na mi van a Pistikével, na meg előtte kikérdezzék az egész családfáját, amit még én se ismerek. Összesen fiúról beszéltem itthon, az elsővel 16 évesen ismerkedtem meg és utána 3 évig voltunk együtt, a másodikkal pedig 21 évesen, és még most is tart. Randizni pedig nagyon sokkal randiztam, illetve a két barátom közt eltelt időszakban is voltak partnereim, akikkel viszont nem volt komoly a dolog, csak szex volt, így kár is lett volna bemutatni, vagy egyáltalán beszélni róluk. 23/N
2014. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
*Összesen 2 fiúról beszéltem itthon...
2014. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!