Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák, ti hogyan fogadnátok,...

Anyák, ti hogyan fogadnátok, ha a 21 éves fiatok otthon bemutatná a 37 éves barátnőjét?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 09:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%

Sokkolna...


D megprőbálnék jó képet vágni a dologhoz, és megismerni a nőt, hogy megtudjam mit szerethet benne a fiam, és hogy "jó szándékkal" közeledik-e a nő...

Ha nem, akkor megpróbálnék rávilágítani a fiamnál a problémákra, de véletlen sem fúrnám a nőt, annak nincs értelne, hiszen nem nekem kll szeretni, a lényeg, hogy boldog legyen a gyerekem.

Cak a tényleg jogosnak érzem az aggodalmam akkor ezt megosztanám a fiammal, ha sikerült úgy nevelnem, mint szerettem volna, akkor ezt nem veszi támadásnak, hanem jogos féltésnek, és tfondolja mégegyszer a kapcsolatát.

Ha ezek után is rendben talalja, akr lelkük rajta.

A lényeg hogy nytott lennek az egészre, de azért figyelnék erősen (bar azt hiszem ez nem a kora miatt lenne elsősorban, hanem akármilyen nővel így viselkednék:)

2014. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg lehidalnék!
2014. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
68%

Ha lesz fiam én tuti kiröhögném :D Mondjuk én is férfi vagyok, szóval akarva-akaratlanul is lazábbra venném a dolgot, úgy gondolnám tapasztalatnak jó lesz a kölöknek :D


De aztán hagynám, átlagosan viselkednék vele, ha meg szimpatikus, az még jobb. Nyilván nem ő lesz a fiam felesége, azt a pár hónapot meg csak kibírnám állandó röhögés nélkül, amikor meglátogat minket :D

2014. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
44%

Hát elsőre biztos padlót fognék, hogy a fiam barátnője majdnem velem egy idős.

Aztán próbálják meg, majd meglátjuk mi sül ki belőle.

2014. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
40%

"Nyilván nem ő lesz a fiam felesége..." Ezt azért így nem mondanám. (Sajnos) tapasztalatból beszélek. Van a családban hasonló helyzet.

Persze, az ember jópofát vág a dologhoz, mert tiszteletben tartja a fia akaratát. De nem kell sok és jönnek a (komoly) gondok. Nem megyek bele, mindenki maga tudja, nem ítélkezek...

2014. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindegy, hogy 37 éves sokgyermekes, vagy 37 éves gyermektelen barátnőjét.
2014. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%
A későbbi férjem éppen 21 volt, é pedig 37! Anyósom inkább irigykedett rám, később kifejezetten megkedvelt, Sok mindenben kikérte a tanácsomat. 24 évig éltünk együtt. Nagyo szép, elegáns nő voltam. Sokan a férjemet nézték idősebbnek.
2014. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
76%

Nh emg 37 és 37 közt van különbség..

A sógornőm idén lesz 38 simán 25-nek néz ki. De igazából gyakran személyit is kérnek tőle, hogy van -e 18 ...

(176 magas karcsú hófehérbőrű nő)

2014. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Sok boldogságot kívánnek nekik. Nem a kora érdekelne, hanem a személyisége. Tudod lehet hogy a kis 18 eves bombazo egyetemistán mar végig ment a fel város es bicska nyitottál a stílusa, ellenben a 37 eves no a masodik kapcsolatát kezdi a fiammal es szeretetre méltó....
2014. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
41%
Hát még ez a jobbik eset! Sajnos nálunk volt olyan a családunkban hogy egy másik srácot mutatott be a szüleinek. Érdekes az apja jobban elfogadta.
2014. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!