Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátom húsz évesen néha az...

A barátom húsz évesen néha az anyjával ölelkezve alszik. Van aki szerint ez normális?

Figyelt kérdés
Lassan két éve együtt vagyunk, mindketten egyetemre járunk, elég messze lakunk egymástól. Tudni illik mindkét szülője rengeteget dolgozik, hajnalban érnek haza, nincsen testvére, mindig egyedül volt hagyva, szerintem ebből fakad a problémája, hogy folyton z anyjával akar lenni, rendszeresen vele alszik (az apja külön szobában alszik, mert hajnalba jár dolgozni, és nem akar mindenkit felkelteni) Ha facebookon beszéltünk néha így köszön el, hogy na inkább megy, mert anyja hazaért és vele akar aludni hogy legyen kit ölelgetnie. Ez már engem rohadtul kezd idegesíteni, főleg, mivel ha velem alszik azért annyira engem nem ölelget. szóval értitek csak egy ágyban alszunk egymás mellett. Mi a francot csináljak? én ezt már nem bírom.
2014. jan. 29. 18:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
94%
Huu, en nem vagyok eppen erzelmileg sivar, anyukam pedig nagyon kozel all hozzam, DE ez nem normalis. Kolis vagyok (lany) es ha hetvegere hazajovok en is anyukammal alszom, mert jooo nagy az agy, es igy nem kell befuteni a masik szobat. Olelgetni (plane alvas kozben) eszembe se jutna, es nalunk nincs apuka akit kifurnek. A helyedben en azert rakerdeznek nala, nincs-e valami praktikus oka, magyarazata, de ez igy nagyon nem normalis.
2014. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
91%

Uriste..! 20 eves ferfi az anyjaval???? Gondolj mar bele! Nekem is v 20 eves fiam es szeretem barmit megtenek erte anyatigris vagyok....barmikor kezem labam odadnam erte .de atol mindenek v egy hatara ez nem normalis nem termeszetes....

.adig szalj ki ebol a kapcsolatbol mig.lehet nehogy ugy legyen amit itt a tobiek is irtak h anyuci beavatta.(jo szivbol irtam)

2014. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd ott.Beteg ez a pasi az anyjával együtt.Nem fog megváltozni,ha vele maradsz majd még megéred anyuci bemászik az ágyba közétek:)
2014. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem se normális, az öcsém soha nem aludt az anyánkkal, csak akkor, amikor még szopott. 20 évesen baromi ciki lett volna neki az anyjával aludni. Aztán persze ahány ház, annyi szokás. Egyszer pl. átjött anyámnak egyik barátnője a 14 éves fiával, egyfolytában ölelgették, puszilgatták egymást, nagyon furcsa (és perverz) látvány volt, de látszott, hogy náluk ez a megszokott.
2014. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Szerintem is furcsa.
2014. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Tipli. Most.
2014. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Ez így elég betegesen hangzik, szerintem van is rá valami szakkifejezés. Ráadásul téged nem ölelget "annyira" ahogy írtad.

Mi lesz ha együtt laktok? Ha anyuka meglátogat bebújik közétek?

Komolyan el kellene beszélgess ezzel a fiúval, mert ahogy te is érzed, ez nem jó így. Tudnál így élni huzamosabb ideig?

2014. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem normális, sőt inkább betegesnek nevezném.

Nálunk ennek kb. a fordítottja van...Anyósom is majomszeretettel viseltetik a párom iránt. Gügyögve becézgeti, gyakran puszilgatja, ha egymás mellett ülünk hárman pl. a kanapén, akkor ő belekarol, hozzábújik és ilyesmiket mond: jaj de jó hogy vagy nekem édes drága fülesmackóm. Mindig felajánlja neki ha nálunk van, hogy megmasszírozza a lábát, állandóan fontoskodik, hogy ő akkor most elmosogat vagy leviszi a szemetet. Én ezáltal úgy érzem, hogy engem semmibe néz, majd ő segít a fiacskájának. Rém idegesítő.

2014. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Fuss. Beteg az az ember. Akármi is az oka, beteg. Menekülj amíg lehet. Annyira gusztustalan hogy már a kérdéstől is felfordul a gyomrom :S
2014. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Oedipusz komplexus. Oedipusz király nem tudta, hogy az apját ölte meg, amikor elvette Iokaszté királynét. Átok érte a várost, a jós megmondta, a saját anyját vette feleségül, a gyermekeik vérfertőzésből születtek. Ókori görög tragédia.
2014. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!