Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátom húsz évesen néha az...

A barátom húsz évesen néha az anyjával ölelkezve alszik. Van aki szerint ez normális?

Figyelt kérdés
Lassan két éve együtt vagyunk, mindketten egyetemre járunk, elég messze lakunk egymástól. Tudni illik mindkét szülője rengeteget dolgozik, hajnalban érnek haza, nincsen testvére, mindig egyedül volt hagyva, szerintem ebből fakad a problémája, hogy folyton z anyjával akar lenni, rendszeresen vele alszik (az apja külön szobában alszik, mert hajnalba jár dolgozni, és nem akar mindenkit felkelteni) Ha facebookon beszéltünk néha így köszön el, hogy na inkább megy, mert anyja hazaért és vele akar aludni hogy legyen kit ölelgetnie. Ez már engem rohadtul kezd idegesíteni, főleg, mivel ha velem alszik azért annyira engem nem ölelget. szóval értitek csak egy ágyban alszunk egymás mellett. Mi a francot csináljak? én ezt már nem bírom.
2014. jan. 29. 18:05
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Ez nem fog változni.
2014. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
92%
Olvastad a Katedrális c könyvet? Vagy láttad a filmet? Valahogy ez ugrott be. Ez még majomszeretet kategóriában is beteges. Közöld vele,hogy ez zavar és változtasson rajta,vagy hagyd a fenébe.
2014. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Nem olvastam, de utánanézek :) nem tudom két év után ott hagynám-e ilyenért, mert egyébként minden rendben van, hátha lehet ezen változtatni
2014. jan. 29. 18:34
 14/36 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is 20 éves a fiam. Ha olyanom van kergetem én egy ölelésért, pusziért..(persze csak viccelődünk) de bármennyire szeretem a fiamat, nem alszom már vele.Külön szobája van, aludjon egyedül vagy a barátnőjével..Szerintem nem egészséges ha egy felnőtt férfi az anyja ágyában akar aludni..

megjegyzés: Katedrális sorozat nagyon jó, érdemes megnézni)

2014. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
87%

Ccccc az már régen rossz, ha egy kapcsolatot úgy akarsz folytatni, hogy "majd én megváloztatom". Sokan így álltak hozzá, sokan sírnak msot 40 évesen elváltan mert mégse jött össze. Csak és kizárólag úgy szabad hosszútávra tervezni valakivel, ha tisztában vagy és elfogadod a hibáit.

Ha nem, akkor nem szabad így hozzáállni, mert a büdös életbe soha nem fogod megváltoztatni. Az emberek sose változnak meg más kedvéért, csak saját magukért. Ha neki ez így jó, hidd el, érted nem fog változtatni.

Két év nem olyan nagy idő.

2014. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
95%

Nekem erről a kérdésről ez ugrik be

http://www.youtube.com/watch?v=AOfI48IWESo

2014. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
89%
Ez nagyon beteg ilyen korban :S
2014. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
16-os- Ez mekkora!!! :D
2014. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
16-os rendesen berongáltál köszönöm xD
2014. jan. 29. 18:53
 20/36 anonim ***** válasza:
95%
Én is ismertem ilyen fiút, 12 évesen az anyjával aludt, eldicsekedett vele, hogy beavatta! A mama 20 évesen sem hagyta elköltözni, a srác megunta és egy szál börönddel otthagyta. Anyuci sírt egy ideig, aztán a vonat alá ugrott. Búcsúlevélben bevallotta, hogy szerelmes volt a saját fiába, halálos bűnt követett el. Ha a te párod nem tud elszakadni anyucitól, soha nem is fog.
2014. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!