Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A helyembe mit tennétek?...

A helyembe mit tennétek? Apámrol van szó

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, soha nem ismertem apámat. Anyámék mindig tiltottak tőle. Fél éve viszont megkeresett. Nagyon örültem neki, fiatalos, mindig is ilyen apára vágytam. Hozzáteszem 16 éves volt mikor születtem. Elmentem hozzájuk, van 3 szép hugom is tőle. Ők is voltak itt nálunk. Nekem 3 gyerekem van. Nagyon megszerettem az apámat, de sajnos a felesége féltékeny lett, és eltiltott tőle. Apámat zsarolja, hogy elveszi a gyerekeit tőle, ha tartja a kapcsolatot velem. Ez volt 3 hónapja. Azóta nekem komoly pszichológiai gondjaim lettek, nagyon hiányzik az apám. Már nem is keres. Más megyébe lakik, tehát még csak abban sem reménykedhetek, hogy az utcán megláthatom. Szeretném látni, szeretnék vele beszélni, de mégis az eszem azt mondja, hogy ha esetleg hiv vagy keres akkor ne beszéljek vele, mert úgyis ismét csalódnom kell benne. Mit tennétek? Hogy dolozhatnám fel? Mit csináljak? Pszichologushoz járok, de úgy érzem nem segít.

2014. jan. 29. 22:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó :( A te történeted is azt erősíti bennem hogy ár em fog változni a helyzet :(
2014. jan. 30. 20:34
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért ne add fel hátha változik valami
2014. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!