Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tennétek a helyembe?...

Mit tennétek a helyembe? Március óta nem tartom nagyanyámmal a kapcsolatot. Most bevitte a mentő. Ti mit tennétek? Keresnétek? Március óta nem keresett én ha kerestem akkor csak elzavart vagy lehordott mindennek.

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 14:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
85%
Előbb utóbb találkoznotok kell.Minél előbb annál jobb mert ha valami súlyos baja van akkor lehet hogy az az utolsó.
2013. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Én bemennék hozzá a kórházba, vinnék neki gyümölcsöt...., de felkészülnék rá, hogy megint durván fogad. Abban az esetben higgadtan jobbulást kívánnék, elköszönnék és távoznék azonnal.
2013. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam. de akár hogy gondolkodom rajta feleslegesnek tartom a találkozást. de valahol mégis agonizálok rajta.
2013. nov. 11. 14:43
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
2-es vagyok ismét! Megértelek, hogy jelenleg feleslegesnek tartod! De ha nem éli túl a nagyanyád a kórházat, akkor életed végéig lelkiismeret furdalásod lesz. Gondolj úgy a dologra, hogy saját érdekedben mész be:)
2013. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom miért viselkedett veled így, volt valami oka?


Én azért bemennék hozzá, ilyenkor örül az ember a látogatónak, talán ki tudtok békülni és helyrehozzátok a kapcsolatotokat. Tegyél egy próbát, nehogy akkor bánd meg, hogy nem békültetek ki, amikor már késő.

2013. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem akarsz szemrehányást tenni magadnak, hogy meg sem próbáltad, akkor bemész. Remélem, nincs életveszélyben, de ha mégis, akkor ragadd meg a lehetőséget, hogy békülést vigyél magaddal.
2013. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
mindig ilyen viszonyban voltunk. soha semmi nem volt neki jó amit tettem és belefáradtam. még nem tudok semmit. majd hívom anyámat hogy mi van vele. köszönöm az eddigi válaszokat
2013. nov. 11. 14:57
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Az igazán krízis helyzetbe kerülő ember általban örül egy ilyen találkozásnak. Menj be, nyugtasd meg a lelkiismeretedet.
2013. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
és tudjátok itt van az hogy átkozz állandóan és nem engem ver a Jó Isten hanem aki tényleg bűnös. nem tudom ki mennyire hisz ebben dologban. sajnálom mint embert de nem tudom hogy ha bemegyek hozzá lehet csak rosszabb lesz...
2013. nov. 11. 15:15
 10/19 A kérdező kommentje:
de be fogok menni hozzá ha nem engedik haza.
2013. nov. 11. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!