Rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés
Lányomra rá írt facen egy srác,és három nap után azt akarta a srác,hogy menjen el hozzá./Azt tudni kell,hogy soha nem beszéltek személyesen előtte.Csak facen ismerősök/.Én nem engedtem el,hiszen három napja írnak csak egymással,és amúgy is mért a lány menjen a fiúhoz először.Nem egy faluban lakunk.Ti mit csináltatok volna helyembe? Elengedtétek volna?
2014. febr. 1. 11:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

beszélgess sokat a lányoddal erről, méghozzá úgy, hogy belássa, hogy a saját érdekében félted az ilyen fiúktól.

legyen neki önbecsülése, ne fusson senki után.

ha valaki nagyon látni akarja őt személyesen, akkor a világ másik végről is elutazik hozzá.

2014. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

3 nap, azaz 72 óra?


Hogy tehetsz fel ilyen kérdést? A 22 éves húgomat próbálnám lebeszélni, ha úgy döntene, 3 nap után felmegy egy idegen pasihoz.

2014. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehetett volna akár egy negyvenes pasi is. Elég felelőtlen a lányod.

De ha látásból ismerte is volna (pl suliból), akkor se menjen a lakására.

Jól tetted, meg amúgy is kiderült, hogy egy bunkó.

2014. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!