Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mond ilyeneket az...

Miért mond ilyeneket az anyám? (16/L)

Figyelt kérdés

Na jó, történet elég hosszú és én tudom a választ(egy részét) hogy miért mondja, de azt nem tudom miért gondolja ki ezeket az agyában.

pl k**vának hív mikor annyit tud hogy életeben egy darab fiúval csókolóztam(ennek amúgy nincs köze,mert mikor még ezt sem tudta, akkor is az voltam neki) nem hogy lefeküdjek csakúgy több emberrel.

és általában sírva fakadok ahányszor csak megkapom tőle hogy megöl,meg most megdöglök,dögöljek meg kíséretben a szemében látom a gyűlöletet és azt,hogy képes lenne tényleg belém vágni a kést,mintha nem csak mondaná. én nem vagyok rossz gyerek,sőt,sokkal jobb vagyok mint a kortársaim,soha nem értem haza fél 8-nál később,soha nem mentem bulizni sem, soha nem cigiztem, vagy rúgtam be, és iskolakerülő sem vagyok. Az ő szemében bezzeg minden gyerek sokkal jobb, pedig nem is ismeri egyiket sem,de azért jobbak,hát persze.

Ha valaki tud javasolni valamit,az írjon és kap részletes infókat arról,hogy mik történnek velem,ha tud segítsen.Nem csak verbális szidalmakról van itt szó...múltkor megcsapta az arcom és eleredt az orrom vére,úgy hogy szabályosan folyt ki belőle percekig.Egy kis ízelítő.



2014. febr. 1. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen rossz volt a kapcsolatotok? Szerintem ha már ennyire súlyos a helyzet, nem most kezdődhetett. Próbálj meg vele leülni beszélgetni, kérdezd meg, miért vág ilyeneket a fejedhez.

Remélem rendbejön minden!

2014. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi de vele nem lehet leülni beszélgeti..az abból áll,hogy mondok egy fél mondatot és ő bekattan és elkezd ordítozni meg ütlegelni hogy én hogy mondtatok olyanokat...ha pl azt merem kimondani hogy alkesz...
2014. febr. 1. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Apukád?Testvéred?

Mindenképpen beszélni kellene.

Próbálj meg normálisa,óvatosan közelíteni a dolgot és megtudni,hogy mit vár el tőled.

Vagy rá kellene döbbenteni valahogyan a többi gyerek stílusára...szerencsére az enyém tudja,hogy vannak rosszabbak is:)

2014. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valami nem kerek eben az egeszben! Tokeletes minta gyerek v es megis igy viselkedik egy edesanya?!

Nem ertem valami all a hatterben .

V neked v edesanyadnak.

2014. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen anyukák...

de attól még állhat valami több a háttérben...kitudja...de nem kell egyből a kérdezőre gyanakodni:)

2014. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs anyukádnak valami mentális betegsége? Csak ketten vagytok a családban?. Más felnőttnek nem tűnt még furcsának anyukád viselkedése?
2014. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
És amikor azt írom, pchichológiai teszthez kéne kötni anyaságot, lehurrognak..
2014. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mintha csak az én anyámat látnám!:/ ha akarsz írj privátban!:)
2014. febr. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Anyukádnak keress fel egy pszichiátert!
2014. febr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!