Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csak az én anyám szokott...

Csak az én anyám szokott ilyeneket csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap otthon eldöntöttük, hogy spagetti legyen az ebéd. Mostam anyumnak, hogy hozzon sok spagetti alapot. Legalább kettőt vett. Tegnap az összes alapot befőzte, és most rengeteg "szósz", van, tegnap a fele se fogyott el.

Azért csinált ennyit, hogy másnapra ne kelljen öt percig ezt újra frissen megcsinálni. Nem akarok egy hétig hányni, meg hasonlók. Csak az én anyám csinál ilyeneket?


2011. dec. 25. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

ne bosszankodj karácsonykor... ami felesleges tedd a fagyasztóba , majd egyszer jó lesz.

vagy süssetek egy pizzát, biztosan akad valami feltét rá, és akkor a szósz is elfogy.

Boldog Karányonyt:)) csak nyugi...

2011. dec. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem akar egy hétig hányni, de milyen összefüggés van a „súlyos” szósztúltermelési válság és a nemhányási terveid között? Egyébként háromféle eset szokott előfordulni a konyhában a mennyiséget illetően: kevésnek bizonyul, pont elegendő, megmarad az étel egy része. Ha kevés a kaja, éhes marad a család. Ha pont elfogy, az olyan hatású, mintha kevés lett volna. Egy kevés maradék kell. Ha sok marad, s nem gyorsan romló, akkor azt sok mindenre fel lehet használni.
2011. dec. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
és már nem ehető a tegnapi???
2011. dec. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Istenkém, de nyámnyila vagy! Már miért hánynál a tegnapi szósztól? -.-
2011. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Más:

- te mondtad neki, h SOK alapot hozzon, mit rinyálsz?

- ha nem tetszik valami, beállhatsz te is a konyhába, majd akkor megtudod, milyen egyszerű elegendő - de nem kevés - mennyiséget főzni

2011. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg semmi baja az alapnak.

Vesztek pizzatésztát, rárakjátok, melegszenya-krémnek is jó, spagival, rakott ételbe főzitek,...

2011. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Ms. Hisztérika. :D

Miért nem vetted ki tegnap a kezéből, és csináltad te meg? Tényleg érdekel! :)

2011. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
másnapra nem romlik meg a szósz, te... istenem.
2011. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A szósznak semmi baja nem lesz holnap melegítve.De anyukád szíve megdermedne, ha olvasná, hogy reagálod le

e "nagy bűnét", hogy megfőzte az összes szószt.

Több türelmet gyerekek, és több szeretetet...

:nem vagyok én apáca:))

2011. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
"Milyeneket?" Nekem nem tűnik egetrengető bűnnek amit tett. Gondolj bele az a szósz már hetek óta ott áll a polcon, nem ezalatt a két nap alatt fog megromlani, pláne, hogy felfőztétek (gondolom legalábbis, mi is fel szoktuk forralni). Amúgy ha nem kevertétek össze az összes szószt tésztával, akkor tegyétek be a fagyasztóba, majd máskor felhasználjátok. Amúgy meg ne hisztizz ennyit. :D
2011. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!