Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak én tartom ezt a helyzetet...

Csak én tartom ezt a helyzetet furcsának? Részletek lent

Figyelt kérdés
Van egy 45 éves anya és egy 20 meg egy 22 éves fia. Az anya már több mint egy éve nem dolgozik, csak van otthon, még boltba is a fiait küldi. Én megértem, hogy magába nem megy, de legalább dolgozna ő is.

2014. febr. 4. 17:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy senki életébe és gondolataiba nem láthatsz bele.Igaz,hogy éppen ezért nem szabad ítélkezned senki felett.Szóval te külső szemlélőként szerintem ne próbáld megérteni,mi játszódik le ennek a nőnek a fejében,mert nem tudhatod,másrészt közöd sincs hozzá.
2014. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
igen lelustázni mindig a legegyszerübb az embert ....senki nem szeret munka és megbecsülés nélkül élni ennyi ma meg még munkával sem számítasz embernek..
2014. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!