Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagymamam es batyam miert...

Nagymamam es batyam miert fognak mindent ram?

Figyelt kérdés

4-en vagyunk a csaladban. Ahanyszor nagymamamek megkapjak a szamlakat (viz,gaz es villany szamlak) es sokat kell fizetni, jonnek hozzam hogy miattam kell sokat fizetni. Nem ertem miert csinaljak ezt.


18/ lany


2014. febr. 6. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

mert lehet miattad kell sokat fizetni?


Nézd át szerintem az energia felhasználásodat mennyire gazdaságos.

2014. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, én szerényebb körülmények között nőttem fel.

Összeköltöztem a párommal és eleinte mindig rászóltam, hogy ne engedje a csapot, főleg ne maxra, amíg mondjuk fogat mos hosszú percekig vagy ne hagyja a lámpát égve éjjelre. Vagy ha elmegy kapcsolja ki a TV-t, villanyokat le stb.


Sok kis apróság, ami növeli ám a számlákat rendesen. Lehet ez csak az én stikkem, nem tudom, de én ezt a neveltetést kaptam és bennem maradt, amit nem bánok, mert egyébként tényleg hasznos.

Lehet, hogy neked is ilyen dolgaid vannak, csak nem tűnik fel.

2014. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

Azért, kicsi lány, mert mindketten gyűlölnek - más okból, de gyűlölnek, és téged akarnak mindenáron bűnbakká tenni.


A bátyád gyűlölete mögött valószínűleg anyagyűlölet áll és súlyos testvérféletékenység; a nagyanyád gyűlölete mögött pedig az, hogy te fiatal vagy, előtted az élet, ő pedig megöregdett, előtte már nincs semmi, csak a halál, és, ha viszanéz az életére, akkor csak csalódást lát. (Persze, nem szokták elismerni, hogy mi ebből a sok csalódásból a saját rossz döntésük eredménye...)


A klasszikus, buta tyúkeszű, önző hisztérikák szoktak ilyen gyűlölködőek lenni - mert annyi évesek akarnak lenni (örökre!), amennyi most te vagy.


Állj ki magadért, és tessék szépen őket helyrerakni! Ha valami nem miattad van, akkor ne fogják rád, hogy miattad van.

2014. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3! Ezt te se gondoltad komolyan ennyi információból! :)

Vagy valami nagyon szörnyű környezetben nőhettél fel vagy élsz.

2014. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as remélem ez szarkazmus akart lenni :D
2014. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!