Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kritikus helyzetben a lelki...

Kritikus helyzetben a lelki állapotom? Nemtudom hova kell fordúlni ilyenkor, segítség?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy gondok vannak a családomnál már jó 5 éve. 17 éves lány vagyok,nagymamám a gondviselőm születésem óta,de velünk él az ő lánya az élet társa és a kis fia. Egyszerűen képtelenség velük együtt élni Székesfehérvár közelében lakom.. Jópárszor voltam depressziós.. az idegeim teljessen tönkre mentek.. és megint úgy érzem hogy nincs erőm élni se már. Mamámnak is meggyűlt már a baja velük,és másnak is.. borzasztó dolgok is történtek már a családban,aljas szánalmas dolgok. Mindíg is jól éltünk,most is kitudunk evickélni a pénzügyi problémákból sosem panaszkodtam e miatt.. Már lassan egy éve hogy megismertem az udvarlóm,igazán jóember.. nagyon sokat segít és támogad. Gyógyszereket is szedek,tartósan beteg vagyok segít a gyógyszerezésben segít a mindennapi életben is.. hamár nagyon kell. Mikor elmondom a mamámnak a problémáim,nem ért meg mindenre talál kifogást teljessen úgy érzem mintha mindenkinek elment volna az esze ... nappal nincs nyugalmam nagyon rosszul megy már pár éve a tanulás.. éjszaka sincs nyugalmam.. mert hangoskodnak és egyszerűen nemtudom kialudni magam.. sokszor vagyok beteg,ithon sose akad gyógyszer,ha másnap nem megyek iskolába én vagyok a rossz hogy mitképzelek magamról,elmegyek orvoshoz ki ír egyhétre vagy egy félhétre akkor meg az a baj nem akarják elfogadni az udvarlóm ő már nagykorú a mama is elátta párszor hogy jólenne ha átvenné a gyámságom mert ott jó lenne nekem,sokkal jobb mint itt.. de mára mintha teljesen átmosták volna az elméjét.. nagyon sok minden jót,rosszat tudnék elmondani annak aki segítene nekem.. és kérem,segítsen valaki nemtudom hova kéne forduljak! nagyonszépen kérem,valaki segítsen nekem!

2014. febr. 11. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sokat nem tudsz tenni. Ki kell bírnod még 1 évet, és amint betöltötted a 18 évedet, már költözhetsz is a barátodhoz. Ha annyira jó ember ahogy leírtad, akkor el fog tartani amíg tanulsz még.
2014. febr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy csak nem írtad le értelmesen a dolgokat, de most komolyan annyi a problémád, hogy hangoskodnak a szüleid? Ezért akarsz 17 évesen egy vadidegen pasihoz kölzözni?

Leírnád kicsit konkrétabban, hogy mik azok az elviselhetetlen dolgok, amik miatt már éni sem akarsz?

2014. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem a szüleivel él. én is kíváncsi lennék konkrét dolgokra, hogy mik történnek. a pasi nem vadidegen, hanem az udvarlója..
2014. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uzenetben,mindenkinek elmeselhetek dolgokat akit erdekel.. roviden csak annyi hogy. A mamamnak a lanyanak az elet tarsa hossU ideig terrorba tartott mindebkit szent este egyik evbe ratamadt edes anyamra,azelott a mamanak a fiara es mar nem egyszer ramis ramtamadt volna,ha egyedul lettem volna. O vegett a mama lanya is allandoan feszult... Az eletarsa generalja a feszultseget mindenki kozott . Nagyonjo kapcsolatom volt a m. Lanyaval.. mara mar elviselbi ae nagyon tudjuk egymast,mert mindig azert veszekszik velem mert osszevissza hazudozik neki az eletarsa. A mama mai napig nem rakta ki a hazbol,pedig nagyonsok undorito dolgot csinalt,koztuk a mamaval is.. es nemalarok ide leirni ennel tobbet csak annyi hogy nagyon nem erzem mar jol magam jopar eve
2014. febr. 11. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Édesanyáddal mi a helyzet? Hozzá nem tudsz költözni:
2014. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt rola szo,de o nemakarja
2014. febr. 11. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj! De mi a rákért kell lepontozni csak mert elégtelen információkat adtál és rákérdeztem a pontosításra?

Nagyon gázosok vagytok!

2014. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!