Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha nem bírom az apám?

Normális ha nem bírom az apám?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem igazan birom elviselni az apam....ez normalis? Pl mindig idegesit, csesztet meg nem igazan birom ha a kozelembe van es nemcsak h nem szeretem hanem lassan kezdem megutalni....pedig meg csak 14 vagyok (lany) es par evet meg el kell toltenem vele egy hazban....

2014. febr. 11. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
majd kinövöd
2014. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Megértem.Én is utáltam.Érzed,h uralni akar és mindent megszabni.Nem hagy felnőni.pfúúúúj.
2014. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen korban mindenki utálja a szüleit! És Hidd el ő nem csesztet csak óvni akar! De ha ha úgy utálod mint én azt is megértem. Mert azén apám alkoholista és én 27 vagyok és utalom!
2014. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez akkor szokott ilyen kamasz korra kialakulni, ha már csecsemő korodtól kezdve sem volt szoros a kapcsolatotok. Talán nem is ringatott, nem is etetett, nem is pelenkázott, szóval talán egyáltalán nem is volt köztetek egy gondozási kapcsolat. Az 50%-os genetikai egyezés nem képezi alapját két ember közti érzelmi kötődésnek.
2014. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is tinédzser vagyok, de nem utálom a szüleimet, inkább nagyon is szeretem őket, viszont a személyiségüket nem mindig kedvelem. Egyikük sem iszik vagy valami, de tény, hogy anyám mindenen felkapja a vizet, apumnak pedig sosem tetszik semmi és ez lassan szétfeszíti a családot. Szeretem őket, mert ők a szüleim, ők gondolsodnak rólam, ők egyengetik az utamat, mindent megtennének értem és a testvéreimért, viszont elég nehéz velük szót érteni, bár gondolom minden velem egykorú így gondolja. Nyugi, majd kinövöd. Remélem.
2014. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mit jelent az h "mindig idegesít, csesztet" csak azért kérdem mert tini korban mindent amit s szülő kér a gyerek támadásként/csesztetséként fogja fel.


Én is így voltam vele h na megint mit akar hagyón már élni.


Másik dolog h engem elég gyakran meg is vert az apám és ezért ne is szeretem túlzottan.

De egyébként ez csak a tini kor majd kinövöd.


25 F

2014. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha útálod akkor útálod, teljesen relatív hogy normális e vagy sem. Önmagában nem egy jó érzés így viszonyulni a szülőkhöz, amiatt ne hibáztasd magad még plusszban hogy így érzel. Valami oka biztos van, majd rájössz.
2014. febr. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát bármit csinálok belémköt...pl ha itthol barmit csinalok es apa szol h menjek segiteni es nem megyek egybol elkezd kiabalni..megy egyfolytaba mondja nekem h tanuljak es ne 9-kor kelljen befejezni a tanulast...pedig en soha nem tanulok addig a tesom (11/L) szokott addig tanulni, es apa megis nekem mondja...meg mindig belemkot....ezt miert igy csinalom es miert nem ugy....
2014. febr. 12. 06:15
 9/9 anonim ***** válasza:
szóval akkor nem szereted ha kötözködnek veled. Ez elég érthető, senki nem szereti. De szerintem inkább a helyzettel van bajod, hogy nem tudsz mit csinálni, úgy érzed nem tudod megvédeni magad.Ez is teljesen jogos.
2014. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!