Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljek vele? Tönkretet...

Hogy beszéljek vele? Tönkretettem az esküvőt és azóta úgy érzem, hogy haragszik

Figyelt kérdés

Még tavaly nyáron lett volna apa és a barátnőjének az esküvője, csak nekem köszönhetően elmaradt és szakított a nővel.

Azóta olyan, mintha haragudna rám. Nem veszekszik, meg semmi, csak furcsa. Pl. minden évben megyünk együtt síelni az ünnepek után, de idén mondta, hogy ő nem tud jönni, menjek a barátnőimmel, kifizet mindent.

Meg ezelőtt sokat jártunk együtt külföldre, de most inkább azt mondja, hogy menjek mamával, vagy a csajokkal, neki hirtelen minden fontosabb.

Szóval mintha kerülné a velem való beszélgetéseket, vagy hogy foglalkozni kelljen velem.


De én csak jót akartam és őt se kellett túl sokáig győzködnöm az igazamról.


2014. febr. 13. 17:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
77%

Egy önző, elkényeztetett kis liba lehetsz. Féltél, hogy neked kevesebb jut? Leszarod más érzelmeit, csak a család vagyonáért aggódtál.

A te életed nem szólhat másról csak a pénzről. Igazából megkaptad amire vágytál, apuci fizet mindent, hisz ez a fontos. Csak épp szeretni felejt el téged mindenki. Te azt hiszed te irányítassz mindenkit, ott laksz, ahol akarsz stb. nem lehet, hogy csak dobálnak, mert sehol nem vagy kívánatos személy? Szar lehet, még jó, hogy a barátokkal mehetsz bárhova, akiket apuci pénzén megvehetsz.

2014. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem szégyelld magad, és jogosan haragszik rád apukád.

Te mit szólnál, ha ő marná el a pasidat? Azonnal telekiabálnád a GYK-t azzal, hogy a mocskos apám így meg úgy.


Gusztustalan vagy. Hogy lehet valaki ennyire pofátlan, hogy az édesapja boldogságát tönkreteszi? Ha valami nem stimmelt azzal a nővel, akkor is az ÉDESAPÁD DÖNTÉSE!

2014. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
18%

Jajj ne védjétek már a pénzéhes luvnyát aki be akart feküdni a jóba. Nyilván irigyek vagytok mert ti is szeretnétek megkapni egy pénzes fószert. Igen, tudom hogy nem tehettek róla mert genetikailag ez van belétek kódolva.


És akkor most megmondom a tutit. Az apuka döntése volt hogy otthagyja a csajt. A lánya közölte vele a dolgokat, józanul mérlegelt és úgy döntött hogy dobja a rákba a lányt. Remélem majd titeket is kihasznál valaki amíg fürödtök a rózsaszín ködbe aztán házasság után írogattok majd ide hogy jajj de hogy megalázott jaaaaj de nem szólt senki.

2014. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
47%

Ami történt, megtörtént és kész. Beszélj apukáddal,mond meg neki hogy nagyon sajnálod,nem akartad őt is megalázni ezzel,stb.

Egyébként az apa döntött úgy az esküvő napján hogy nem veszi el a nőt, ezt nem kell teljes egészében egy 15 éves kiscsajra kenni. Az apa a felnőtt, tud dönteni.

Mondjuk kislány, tényleg szólhattál volna korábban is apukádnak. Korrektebb lett volna.

2014. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem azert merges rad mert azt hiszi h hazudtal es tonkretetted az eletet. Es mar soha nem tud megbizni benned. Es igaza is van! En spec teljesen kizartnak tartom, h valaki aki fel seggel mar a tutiban ul, az eskuvo elott egy kefelessel mindent kockara tesz. Vagy nem a penzre hajtott es felrelepett, vagy nem lepett felre es te tonkretetted mindkettejuk eletet.


Egyebkent en meg nem voltam hasonlo helyzetben de azt tudom h nincs veszelyesebb dolog a foldon egy jellemtelen szamito kamaszlanynal!

2014. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
64%

Aki nem volt még ilyen helyzetben, szerintem nyugodtan befoghatja! Itt szapuljátok a Kérdezőt, ráadásul elég undorító módon. Nem értem miért kell egy másik ,számotokra ismeretlen emberre ilyeneket írogatni.

Egyébként is ,tudjátok Ti milyen az amikor a szeretteiteket elárulják és kihasználják? Én így vesztettem el az apámat! Elvett egy ostoba, kis fiatal r*bancot, holott bőven elég érv volt mellette, hogy ne tegye! Fűvel-fával megcsalta, + tanúja voltam egy olyan beszélgetésnek amikor kijelentette, hogy neki csak a pénz számít, semmi más. Ám a kérdezővel ellentétben, engem meg sem hallgatott az apám, mikor próbáltam neki elmondani a menyasszonya piszkos ügyeit! Kitagadott és azt mondta soha többé nem kerüljek a szeme elé! Mint írtam 5 éve ennek, a nő azóta szépen kifosztotta, alig maradt pár fillérje. Ennyit erről...

2014. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Ó, már megint ez a hazudós kislány az... Látom, már, fejlődtél sokat, de még midnig nem az igazi. Ez a kislány folyton hazugságokat talál ki, amiben központi szerepet játszik, hogy ő gazdag család sarja, el van kényeztetve és bármit megtehet. Nem szabad nenki hinni, mindig más a körítés, de ez a mostani engem is meglepett. Természetesen szabadkozni fog, hogy ő aztán nem kamuzik, de nem szabad neki hinni. Hazudós, unatkozó kislány.
2014. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, te mit szólnál, ha az esküvőd napján apukád közölné, hogy ja egyébként a vőlegényed megcsalt párszor, tudom már egy ideje, de idáig vártam, hogy kiszúrjak vele. Valószínűleg kifizettetek már mindent, fel kell hívnod az összes rokonodat és ismerősödet és elmondani neki, hogy az esküvő lefújva és mi történt. Már megvették családonként a több 10000 forintos ajándékot, lehet, hogy ruhát is vettek, mert megtisztelnek azzal, hogy jól akarnak kinézni az esküvődön, akik vidékről jöttek, már elindultak. Lehet, hogy a nászutat is befizettétek már. Ugye, hogy ki lennél akadva? Az a baj, hogy önző vagy és csak a saját szemszögedből nézted a dolgot. Ha úgy gondolod, hogy igazam van, mondd el ezt apukádnak, hogy nem gondoltál bele, hogy ezzel milyen rosszat teszel neki (ha nem gondolod így ne mondj semmit, tehát ne hazudj). Ehhez bátornak kell lenni, hogy odaállj elé és megmondd, de ez a felnőtt, felelősségteljes viselkedés.
2014. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
83%

"De én csak jót akartam és őt "


Tudod ugye kérdező, hogy ezzel a mondással van kikövezve a pokolba vezető út.

2014. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
ritka undorító vagy. tudod, mibe kerül egy esküvő? nem csak pénz, hanem szervezés, utánajárás, ruhák, hely, stb. mindennek a kiválasztása. én apád helyében elvettem volna a nőt. szerintem simán féltékeny vagy.
2014. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!