Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha a szüleim nem...

Normális, ha a szüleim nem engednek fel egyedül Pestre? 20l

Figyelt kérdés

Csak vásárolni szeretnék, ennyi.


20l / Szabolcs megye



2014. febr. 13. 22:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem biznak meg benned és azért nem akarnak elengedni.De ha megigéred nekik,hogy tudsz magadra vigyázni, biztosan elengednek, hogy ne aggódjanak.
2014. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%

"De ha megigéred nekik,hogy tudsz magadra vigyázni"

20 évesen ne kelljen már ígérgetnie anyucinak és apucinak. Persze ha saját pénzből megy.

2014. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

Miért is kéne 20 évesen engedélyt kérned?


#1: szerinted nem élnek itt fiatal lányok?

2014. febr. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
1. Nagyon vicces vagy.
2014. febr. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

És velem mi van? Itt születtem, az összes napomat itt élem le, vásárlással, tanulással, ügyintézéssel, bulizással együtt. És még egyben vagyok, 2 millió társammal együtt.:) Mondd meg a szüleidnek, hogy Budapest nem egy bűnös város, se egy drogtanya, ugyanúgy élnek itt komoly üzletemberek, családanyák, fiatalok, mint bárhol máshol.

Mondjuk biztos próbáltad már győzködni őket, de 20 évesen már nem kéne engedélyt kérni. Megveszed a buszjegyet és eljössz, ennyi. Előtte pár napig nézegeted az utcakereso.hu-t meg az útvonaltervezőt hogy megtanuld mi merre van, és ennyi.

2014. febr. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Te már halálra vagy ítélve utolsó :D
2014. febr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális ! Én 21 évesen költöztem fel egyedül (!) Budapestre egy Vidéki kisvárosból ! 32/N
2014. febr. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen egyedül én már külföldre utaztam DE előtte már közösen mentünk és a szüleim megtanítottak amire kell. Az egyik lányom 12, simán hazautazna a nagyszülőkhöz ha itt beereszteném a reptéren és ott várnák, mert többször utazott velem és mindig tanítom, magyarázok. Amint egyedül utazhat, ha jól tudom 16 évesen, már egyedül fog menni.


Viszont ha te még sosem voltál egyedül Pesten, akkor nem hiszem, hogy elengednélek. Normális esetben már meg kellett volna téged tanítani egyedül közlekedni, tájékozódni.

Ha már voltatok többször együtt, tudod, hogy merre kell menned, stb, akkor természetesen engedélyt sem kéne kérned, hiszen nagykorú vagy, mész és kész.

2014. febr. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ,nem hiszem hogy 20 évesen könyörögnie kéne ,hogy Pestre mehessen .. Van szája ,tud érdeklődni hogy mi merre ,ha esetleg valami gikszer van .. Nagy kislány már ;) ! Én elengednélek !
2014. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lenne Pesten, itt sem gyilkolnak embereket naponta.. Pont ugyanolyan város, mint a többi, csak kicsit nagyobb. Én meg se kérdezném a helyedben, csak mennék.
2014. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!