Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy terhes vagyok, amikor elmondta, hogy nem akar több gyereket?

Figyelt kérdés

Párom 40 éves, már van két nagylánya. Kapcsolatunk elején elmondta, hogy nem akar több gyereket, mert nem akar többet kínlóódni.

Ma csináltam tesztet és pozitív lett, pedig védekeztünk. Hogyan mondjam el neki? Mi lesz?


2014. febr. 1. 19:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
25%
abortusz
2014. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
Igazán és hogyan védekeztetek?
2014. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy a hír hallatán meggondolja magát.
2014. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%
Na erre én is kíváncsi lennék, hogyan védekeztetek...
2014. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Egyetlen egy védekezési módszer sem 100%-os.
2014. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%

Tudod miért? Hogy a nem megfelelően védekezők ne perelhessék be a céget.


Ha megfelelően alkalmazod, akkor igenis 100%-os. Értsd: nem szakítod ki a gumit, nem csúszik le, a tablettát időben, pontosan szeded, nem szedsz mellé antibiotikumot, nem hánysz, nem hígfosol... és így tovább.


A véletlen teherbeesések 99.9%-ánál kiderül, hogy a hölgyemény jó fél napokra elfelejtette a tablettát, az uraságnak néha derogált kotont húznia és megszakítással "védekeztek" hasonlók, szóval k*rvára nem véletlen az egész

2014. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

Ha valóban védekeztetek, akkor nincs mitől tartanod; odaállsz elé, és elmondod, hogy "drágám, annak ellenére, hogy védekeztünk, teherbe estem."


Utána majd együtt eldöntitek hogyan tovább.

2014. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
34%

én is tartom az állítást, miszerint véletlen terhesség nincs.

ha valaki nagyon nem akar gyereket, akkor 2-3 féleképp is védekezik hogy biztosra menjen.

érdekes, hogy nekem meg jópár barátnőmnek már lassan 10 éve van szexuális élete, mégsem szaladgáltunk évente abortuszra, mert komolyan vesszük a védekezést.


26N

2014. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%

Nos, ami a védekezést illeti! Nekem a nőgyógyászom mondta, hogy bizonyos fogamzásgátlót már fel sem ír, olyan nagy arányban fogannak mellette babák. Leszorították a hormontartalmat, de ez a hatékonyság rovására ment. Spirálból csak a hormon spirált javasolta, mert a hagyományos spirál nem 100%-os. Emellett van recept nélkül kapható fogamzásgátló kúp, krém. Na, annak a hiba százaléka valami elképesztő.

Szóval nem kell rögtön torokra menni, mert nem minden védekezés bomba biztos. Emellett van, aki annyira fogékony, hogy tudnak neki olyan tablettát írni, ami mellett ne esne teherbe.


Ezt nem én találtam ki, érdemes utána nézni.

2014. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
21%
ez most olyan nagy ügy? odaállsz elé, aztán elmondod... ha szeret, akkor nem történhet semmi rossz! :)
2014. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!