Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogyan fogadnátok,...

Szülők! Ti hogyan fogadnátok, ha a fiatok bevallaná, hogy szeretne otthon női ruhát viselni? Mit mondanátok/mit tennétek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 02:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Mennyi idős a fiad? És hol éltek? Úgy értem kisváros-nagyváros-falu?

Mert én az életkortól függően megbeszélném vele, és figyelembe venném azt is, hogy pl. falun szokás, hogy a szomszéd csak úgy benyit váratlanul.

Viszont mindenképpen elfogadnám a másságát, de éppen az ő érdekében, az ő védelmében beszélnék vele, hogy mikor tud/lehet női ruhában otthon.

Ajánlom ezt a filmet

[link]

2014. febr. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Én vagyok a fiú, pontosabban férfi. 20 éves vagyok, falun lakunk. Egyáltalán nem jellemző a benyitogatás, soha sem fordult elő. Az anyagi oldal természetesen engem terhel, a szüleimnek úgymond nem lenne tennivalója vele.


Igazából én ezt soha nem merném bevallani nekik, 99%, hogy titok marad előttük, azonban érdekel, mi lenne, ha mégis megtenném.

2014. febr. 3. 05:10
 3/21 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés: Szeretnétek tudni, hogy a fiatoknak ilyen vágyai, igényei vannak?
2014. febr. 3. 05:14
 4/21 anonim ***** válasza:

Nálunk volt erre példa, mármint a szomszéd-benyitogatásra.


A lányom kicsit idősebb nálad, nálunk volt erről beszélgetés. És igen, én örültem, hogy elmondta, és, hogy őszinte volt, és mi azóta is nagyon jóban vagyunk, mintegy barátok.

De nem minden szülő egyforma. Neked kell ismerned őket, mit mondanának. Ismerek olyant a baráti körből, akit a szülei elzavartak otthonról és kitagadták - nyilvánosan megszégyenítették nem csak a rokonok, de a szomszédok előtt is.

Légy óvatos, és gondold át, vajon mit mondanának. (én személy szerint nem ellenezném, de hozzátartozik, hogy azóta már nem abban a faluban lakunk)

2014. febr. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen, amíg nem teszem meg, nem tudom meg, mi történne. De ez nekem túl nagy feladatnak tűnik.
2014. febr. 3. 05:49
 6/21 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám, és szeretném továbbra is természetesen, de azért a saját érdekében egyelőre nem nagyon engedném, hogy meglássa így valaki.
2014. febr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kénytelen lennék elfogadni ,hisz a fiam mindig a fiam marad ... De a miértekre kíváncsi lennék . Miért jó ez ? Miféle örömöt okoz? Én nem elítéllek miatta ,csak érdekel .. :)
2014. febr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia! Attol fugg!

Miert akarja? Nonek erzi magat, nokent szeretne elni, vagy csak van egy noi ruha fetise/"perverzitasa"?

Van rokonunk aki ferfinek szuletett, de mar nokent el...

Szerintem beszelgetnenk elotte mindenkepp!

2014. febr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Abban az esetben szeretnék tudni róla, ha transzszexuális vagy, azaz férfi a tested, de nőnek érzed magad. Támogatnálak, ha át akarnád operáltatni magad.

Arról is szeretnék tudni, ha csak szimplán meleg vagy, bár a melegekre általában nem jellemző a női ruha fétis.


Ha csak szimplán szeretsz női ruhában lenni, esetleg szexuálisan izgat, azaz olyan fétis, mint pl. a kikötözés, akkor ehhez a szülőnek semmi köze szerintem.

2014. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Inkább majd a saját otthonodba kezdd el, bármilyen elfogadóak, egy biztos, ha egy mód van rá, nem szeretnék látni.
2014. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!