Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Köze lehet az apa-komplexusnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köze lehet az apa-komplexusnak az olyan kapcsolatokhoz, ahol a férfi javára +20 év vagy ennél több van? A kérdés fordítva is él, az idősebb nő javára anya-komplexussal?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem... 20 év végülis hát nem azt mondom hogy nem sok, de mikor már így 30 éves nő és 80 éves papával.. na az már az
2009. máj. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen...sőt

nekem is volt már hogy nálam habár "csak"18 évvel idősebbe szerettem bele...

2009. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem 20+ idősebb a párom, és valamilyen szinten nem véletlen, mert apámat nem sokat láttam, nem foglalkozott nagyon velünk.

Egyébként attól hogy 20+ évvel idősebb, nem néz ki annyinak se külsőleg, se belsőleg. Sokszor nagyon gyerek, és külsőleg is egy suhancnak néz ki, amellett hogy férfias.

Lehet, egy 10 évvel idősebb másik csávó meg olyan lenne, mint egy begyöpösödött papa, szóval embere válogatja, éppen ezért nem lehet azt mondani általánosságban, hogy ne kezdj ki egy huszonévvel idősebb pasassal, nem csak a kor számít, hanem maga az ember is.

2009. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja 22 L
2009. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, de tőletek függ minden egyéb
2010. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy veszem észre,hogy egyre több huszonéves lánynak van 30 feletti pasija,és ez kezd egyre jobban elfogadott lenni.De hogy köze lenne hozzá?Valakinél lehet.
2010. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért egyre gyakoribb, h 20 éves lányoknak 15-20 évvel idősebb barátja van, mert egyre több férfi tolja ki a házasodást és él tovább szingliként.

36/F vagyok és az én gimnáziumi osztálytársaim közül a férfiak fele még nem házas és csak úgy járnak az aktuális párjaikkal, "elvannak".

Én is. És ha választhatok egy 18-25 közti fiatal lány és egy korombeli 30-as között, akkor a választás nem is kérdés.

Ha komoly együtt élős, házasodós, gyerek csinálós kapcsolatról lenne szó, akkor persze talán máshogy gondolkodnék, de így, hogy élek jól a lakásomban, van egzisztenciám és nézek is ki valahogy, minek frusztrálnám magam a napi szintű együtt éléssel egy ketyegő biológiai órájú harmincassal?

A velem járó lányok szerintem nem apakomplexusosak, csak örülnek neki, hogy férfi vagyok, nem egy még az életet, szerelmet, szexet, női lelket tanuló velük egy korú fiú.

2010. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Köze bizony,sőt......nekem is 25 évvel volt idősebb a pasim,és egész jó volt vele! 16 voltam,ő 41. Most 24 vagyok.Üdv

2010. jan. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátom aki 20 évvel volt idősebb,de nincs apakomplexusom, inkább jó volt, hogy egy "komolyabb" barátom volt,akivel lehetett étterembe járni és gyengéden bánt velem.Bár igaz később kiderült, hogy ő is tud éretlen lenni és gyerekes és rossz volt, hogy inkább én alkalmazkodtam, hisz bulizni nem tudtunk elmenni,de jó volt egy érettem férfival lenni akinek már van tapasztalata,hogy hogyan kell a nőkkel bánni.
2010. jan. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!