Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ismertek olyan családokat,...

Ti ismertek olyan családokat, ahol a szülők a fiútestvért/testvéreket favorizálják a lánytestvérrel szemben?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 16:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, a pároméknál így van. Egy fiú és egy lánytestvér. Az anyjuknak a párom (a fiú) a kedvenc, és ez mind szavakban, minr tettekben megnyilvánul.

A volt pároméknál is ez volt a helyzet, csak ott két lánytestvér volt és egy fiú. Volt anyósom meg is mondta, hogy a fiúgyerek az különlegesebb, mint a lánygyerekek.

Undorító!

2014. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy így le lettek pontozva az első válaszok.


Most ha én is azt írom, hogy nálunk is ez van/volt, akkor én sem adok hasznos választ?


Szóval nálunk én apám részéről le sem voltam sajnálva, első gyerekként lánynak merészeltem születni vagy nem is tudod mi lehetett a problémája velem, már évek óta nem tartjuk a kapcsolatot, pedig kb 3 percre lakik.

Az öcsém viszont mindig is nagyon fontos volt neki.

Hát köszönöm, még jó hogy van Anyu is a világon.

2014. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!