Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hétköznap enged bulizni, de...

Hétköznap enged bulizni, de fesztiválra nem mehetek? Mit csináljak, hogy elengedjen?

Figyelt kérdés

Tavaly anya a Balatonhoz elengedett a barátaimmal egész nyáron (Budapesten lakunk) és a Soundra is elengedett.

Kérdeztem tőle, hogy idén elmehetek-e néhányra, de azt mondta, hogy nem. Megkérdeztem, hogy miért, amikor így is elenged minden buliba, hétköznap is, addig,ameddig akarom és mehetek a barátaimmal nyaralni is, tavaly is voltam már.

Erre az volt a válasza, hogy nincs kedve most erről vitatkozni velem és hagyjam békén.


De nem értem, miben más 1 egy vagy 2 hetes nyaralás, mint egy pár napos fesztivál? A nyaraláson se a tájat nézzük, meg kirándulunk... Nem értem a logikáját, hogyha mindig addig és ott bulizom, ahol akarok, akkor fesztiválokra miért nem mehetek el? Ráadásul tavaly is voltam és nem történt velem semmi baj.

És nem is indokolja meg, csak leráz.


Mit csináljak? Segítenétek?


2014. márc. 4. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? nem lehet,hogy anyagi okai vannak?
2014. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok (ősszel leszek 17).

Nem anyagi okai vannak, nem tudom az okát, hogy miért csinálja.

2014. márc. 4. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem engedi, kapd el egy jobb pillanatában egyszer, hátha megindokolja. Viszont az én lányomat nem engedném 18 előtt felsztiválra az biztos. Soundra főleg nem. Én is járok, látom a tinikislányokat mit művelnek ott. :D Egy prosti is kulturáltabb és visszafogodtabb.
2014. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már azóta kérdezgetem, mióta elkezdték árulni a jegyeket a fesztiválokra... De bármikor kérdezem, ugyanúgy összeveszünk a végére.

Azért nem kell általánosítani, nem minden lány viselkedik ribiként egy fesztiválon.

2014. márc. 4. 15:45
 5/7 fhlcísgdvlsbvlgrezvb válasza:
0%
szerintem kezdj el neki nyalizni..vegyel neki holmikat..lepd meg..segiccs neki ..rendesen búúj bele es aztan mar tuti semmi akadalya nem lesz h elengedjen
2014. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Tehát mindig oda mész és azt csinálsz, amit akarsz, amikor akarod, ahogy akarod, 16 évesen, és egyszer az életben kapsz egy nemet és képtelen vagy feldolgozni? Nem az a baj, hogy fesztiválra nem enged el, hanem hogy azt gondolod, azt csinálsz, amit akarsz, anyád szava mit sem ér. Nem most szúrta el, hanem eddig szúrta el. Szerintem törődj bele és fogadd el, hogy egyszer az életben nem úgy van, ahogy te akarod! Fő a változatosság!
2014. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Feltudnám dolgozni, hogyha normálisan megindokolná. De még ezt sem teszi, csak azt kapom, hogy hagyjam ezzel, erre nincs ideje.

Nem most lett ilyen a kapcsolatunk, sosem viselkedett úgy, mint egy anya. Hát akkor mégis hogy hallgassak rá?

2014. márc. 4. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!