Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom le akarja vetetni a...

A párom le akarja vetetni a nevéről a gyerekét. Mit csináljak? Hogyan tudnám ezt megakadályozni?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy gyereke az előző kapcsolatából. Anyagi okok miatt nem mindig látta 2hetente. Amikor munkanélküli volt, nem tudott annyit fizetni amennyit az ex elvárt volna. Mikor külföldre ment, tudott rendesen fizetni, de 2 havonta csak 1 hétre jöhetett haza, ilyenkor 3-4 napig volt a gyerekkel, aztán megint 2 hónapig nem látta.

Kijöttünk külföldre dolgozni, a párom hazament pár napra a fiát látogatni. Az ex írt nekem, hogy a párom arra kérte, intézzék el azalatt a pár nap alatt hogy lemondjon a gyerekről. Teljesen el van adósodva (már velem is többször szakítani akart emiatt), tudja hogy soha nem lesz képes jó apja lenni a gyereknek. Szerinte az a legjobb, ha lemond róla, az exe új párja pedig a nevére veszi.

Legkorábban 2 hét múlva tudok csak hazamenni, ha nem akarom elveszíteni a munkahelyem! :(


2014. márc. 6. 19:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Most komolyan, egymilliószor is megírták már ezen az oldalon: Az örökségről le lehet mondani. Ezen mi nem világos? Meghal valaki, marad utána egy örökség. Az örökség lehet pozitív és negatív előjelű. Ha a negatív nagyobb összeg mint a pozitív, akkor lemondanak az örökségről.
2014. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Engem az ex nem foglalkoztat. Nem akarom lejáratni, csak leírtam hogyan tudtam meg a párom tervét.

Beszéltem ma vele, azt mondta hogy nem hajlandó meggondolni magát, jobb lesz így a gyereknek.

2014. márc. 6. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!