Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy pánikolok? Mit...

Normális, hogy pánikolok? Mit csináljak majd, mit mondjak nekik? Több év után találkozom a szüleimmel.

Figyelt kérdés

Több, mint 6 éve nem találkoztam velük és eddig nem is volt ebből semmi. Viszont májusban hazautazunk, mert az egyik barátnőmnek lesz az esküvője és ők is ott lesznek (kis város, mindenki ismer mindenkit). Egyre többet aggódom emiatt, hogy mi lesz, meg úgy egyáltalán, az egésztől tartok. Sose látták még a lányomat, amikor utoljára beszéltünk, azt kérték, válasszak közöttük és a szerelmem között. Én az utóbbit választottam.

Őt nem kedvelték már az elejétől fogva, mert szerintük öreg hozzám (32 éves volt, mikor megismerkedtünk), magához láncol a pénzzel, egy bűnöző, mert normális munkával nem lehet valakinek ennyi pénze, tönkre fogok menni a kapcsolatban, stb. Szóval mindent mondtak rá.


Ahogy közeledik az idő, hogy találkozzunk, egyre jobban izgulok. Visszaszoktam a cigire, sokat gondolkozok azon, hogy mégis mit kellene mondanom nekik. Úgy viselkedek, mintha nem is a szüleim lennének.


2014. márc. 9. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem kell a kozelukbe se menned, ha enm akarsz.
2014. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg bekuljetek meg. Nincs erdeme haragot tartani egy eleten at.
2014. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Én karácsony óta nem beszélek a szüleimmel. Hasonló okok miatt. Valószínű évekig elhúzódik majd. Sajnálom mert nagyon szeretem az Apukámat. Most babát várok. Nagyon rossz, hogy nincsenek mellettem. De én azt gondolom, hogy az idő majd megoldja. Ha a szüleid azt látják, hogy ennyi idő elteltével is boldog idilli család vagytok, akkor majd ők fogják sajnálni, hogy kimaradtak az életedből. Köszönj nekik, de nem kell látványosan kerülni egymást. Majd adja magát. :)
2014. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!